Caleb Martin przeprasza Christiana Koloka za walkę

Miami Heat mały napastnik Kaleb Martin powiedział, że nazwał Toronto Raptors napastnikiem Chrześcijański zegar przeprosić i obiecać mu przyszły obiad po ich walce w sobotę.

Martin został zawieszony przez NBA na poniedziałkowy mecz, po przegranej 98:90 z Heat, po tym, jak liga ustaliła, że ​​był inicjatorem bójki, która dwie noce temu rozlała się na podstawowe miejsca w pobliżu ławki w Miami.

Martin powiedział, że zaakceptował swoją sankcję i powiedział, że jego jedynym problemem z karami przyznanymi podczas meczu i od ligowej niedzieli było to, że Koloko zapłacił zbyt wysoką cenę.

„Nie sądzę, aby Christian i tak powinien był zostać zwolniony lub zwolniony. Zrobił to, co musiał zrobić” – powiedział Martin w poniedziałek.

Zarówno Martin, jak i Koloko zostali odgwizdani za faule techniczne i wyrzuceni z sobotniego meczu. Koloko został ukarany grzywną w wysokości 15 000 USD za złapanie Martina podczas kłótni.

Gorący nowicjusz Nikola Jovicovaktóry opuścił ławkę podczas incydentu, również został zawieszony na poniedziałkowy mecz.

Martin sfaulował Koloka, gdy obaj walczyli o pozycję do odbicia na początku trzeciej kwarty, a debiutant Raptors wylądował na parkiecie. Martin podszedł do niego, Koloko szybko zerwał się, temperament się podniósł, a Martin następnie wepchnął Koloko tyłem na siedzenia – te, które poniosły ciężar uderzenia, które nie były wówczas zajęte przez żadnych fanów. Na pobliskich siedzeniach było kilku fanów, którzy mieli kontakt z uczestnikami scrum.

Associated Press przyczyniła się do powstania tego raportu.

Leave a Comment