Były szeroki odbiornik All-Pro zostawia napiwek w wysokości 1000 USD w Tennessee IHOP

Chad Johnson, znany również jako „Chad Ochocinco”, nigdy wcześniej nie był w Knoxville w stanie Tennessee, więc musiał zostawić swój ślad.

Podczas wizyty w lokalnym IHOP przed Vols gościł Kentucky Wildcatssześciokrotny Pro Bowler zostawił swojemu serwerowi 1000 $ napiwku.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY WIĘCEJ POKAZÓW SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Chad Ochocinco #85 z Cincinnati Bengals podczas meczu z New York Jets na stadionie Metlife w dniu 25 listopada 2010 roku w East Rutherford, New Jersey. (Benjamin Solomon/Getty Images/Getty Images)

Pierwotny rachunek wynosił nieco ponad 14 USD, co oznacza, że ​​napiwek wynosił co najmniej 7,100%.

„Mój pierwszy raz w Willi” – napisał Johnson na paragonie. „Idę dziś wieczorem na mecz, ale nie znam piosenki Rocky Top” – napisał Johnson na paragonie.

Na spodzie napisał także „Kocham cię”.

DEVIN MCCOURTY MÓWI, ŻE FANÓW PATRIOTÓW „BARDZO WKURUJE SIĘ”, OCENIAJĄ WYSOKIE OCZEKIWANIA NA KRYTYKĘ MAC JONES

IHOP znajduje się na bulwarze Merchants Center.

Chad Johnson w grze

Szeroki odbiornik Cincinnati Bengals Chad Johnson #85 wskazuje na linię boczną podczas meczu National Football League przeciwko Pittsburgh Steelers na Heinz Field 30 listopada 2003 roku w Pittsburghu w Pensylwanii. Bengalowie pokonali Steelerów (George Gojkovich/Getty Images)

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ APLIKACJĘ FOX NEWS

Johnson był dwukrotnym zawodnikiem pierwszej drużyny All Pro i zakończył swoją karierę z 11.059 jardów na 766 chwytów, w tym 67 przyłożeniach.

Spędził w nim 10 z 11 sezonów Cincinnati bengalski.

Leave a Comment