Była gwiazda SNL, Chris Redd, uderzył w twarz w niesprowokowanym ataku przed słynnym nowojorskim klubem komediowym, podała policja

Były gwiazdor „Saturday Night Live”, Chris Redd, został uderzony w twarz przed słynnym nowojorskim klubem komediowym i trafił do szpitala, co policja określiła jako niesprowokowany atak.

Według Departamentu Policji Nowego Jorku, atak miał miejsce tuż po 21:30 w środę wieczorem przed Comedy Cellar, gdzie Redd miał wystąpić tej nocy, w bloku 100 MacDougal Street na Manhattanie.

Redd, lat 37, właśnie wysiadł z pojazdu przed klubem, gdy nieznana osoba podeszła do niego i uderzyła go, podała policja.

Władze powiedziały, że osoba ta zaatakowała komika „bez uprzedniej rozmowy lub prowokacji”.

Napastnik uciekł po uderzeniu ofiary, a Redd został znaleziony przez policję z raną szarpaną na twarzy.

Służby ratunkowe zareagowały na miejsce zdarzenia i przetransportowały ofiarę do NYC Health + Hospitals/Bellevue, gdzie został wyleczony i zwolniony.

NBC News zwróciło się do przedstawiciela komika o komentarz.

Uzyskał wideo z monitoringu z sąsiedniej restauracji NBC Nowy Jork pokazuje Redd, który najwyraźniej idzie w stronę klubu, gdy nagle niewidzialna osoba uderza go pięścią i przewraca go na ziemię.

Fabrizio Cavallacci, właściciel Caffe Reggio, która sąsiaduje z klubem komediowym i którego kamery zarejestrowały atak, powiedział, że na ziemi była „ogromna kałuża krwi”.

„Ten biedny facet krwawił. Kierownik próbował zatamować krwawienie” – powiedział stacji.

Właściciel Comedy Cellar, Noam Dworman, powiedział NBC New York, że są „głęboko zasmuceni tym, co się stało i mamy nadzieję, że wszystko w porządku. Chcemy go jak najszybciej odzyskać”.

Nazwał Redda członkiem rodziny klubu.

„Codziennie słyszymy historie bezsensowne, niepokojące i pełne przemocy” – powiedział Dworman.

Redd, członek obsady „Saturday Night Live” przez pięć sezonów, ogłoszony we wrześniu nie wróci na 48 sezon jesienią.

NAPRAWA (28 października 2022, 14:25 ET): Poprzednia wersja tego artykułu zawierała błędną pisownię nazwy firmy obok klubu komediowego. To Caffe Reggio, a nie Cafe Reggio.

Leave a Comment