Bully Ray ma nowego wroga w Impact

Bully Ray przez lata narobił sobie wielu wrogów w Impact. Teraz wygląda na to, że Bully ma nowego wroga, z którym musi się zmierzyć. Różnica polega na tym, że Bully tym razem nie był łajdakiem.

Bully wrócił do Impact, aby odpokutować swoje przeszłe wykroczenia, chociaż raz robiąc rzeczy we właściwy sposób. Po zwycięstwie w Zadzwoń do swojego strzału Gauntlet, ma oko na Mistrzostwa Świata Impact. Tyran publicznie oświadczył dla obecnego mistrza Josha Alexandra, że ​​nie będzie zabawy z podstępną gotówką. Bully będzie wyprostowany, gdy zdobędzie tytuł.

Problem polega na tym, że nikt nie ufa Bully’emu z powodu jego zdradliwej przeszłości. Tommy Dreamer jest jego jedynym przyjacielem w Impact i nawet Dreamer nie w pełni ufa Bully’emu.

Ktoś próbuje wykorzystać ten scenariusz. Ace Austin został napadnięty na parkingu w zeszłym tygodniu. Przestępca pozostaje tajemnicą w tej chwili, ale palce wskazują na Bully’ego. W tym tygodniu Zapasy na uderzenie widział, jak Bully jest bystry w oskarżeniach, a zwłaszcza jeden mężczyzna utknął w jego szponach.

Bullet Club nie kupił zaprzeczenia Bully’ego. Słowa się rozgrzały. Bully przeprosił jeszcze raz. Kiedy zażądali, kto mógł przeprowadzić atak, Bully zasugerował Moose. Dreamer próbował zawrzeć pokój i starł się z Chrisem Beyem. Mecz zaplanowano na późny wieczór. Po odejściu Bullet Clubu Dreamer poprosił Bully’ego o pozostanie na ten mecz. Dreamer tracił cierpliwość do dramatu związanego z przyjaźnią się z Bullym.

Po rozpoczęciu meczu Bully szybko pojawił się na scenie, aby zrównoważyć obecność Ace’a na ringu. Jak przewidział Dreamer, za Bully pojawił się dramat. Dreamer nabrał rozpędu do superplexu, kiedy Moose zdecydował się zejść z rampy i pokłócić się z Bully. Moose nie był zadowolony z tego, że Bully wrzucił go pod autobus jako podejrzanego.

Moose odpłacił się, potykając Bey i zrzucając winę na Bully’ego. To podsyciło pożary między Bully i Bullet Club. W każdym razie, Bey udało się wygrać, uciekając przed Kierowcą Doliny Śmierci, aby uderzyć kutra Art of Finesse o zwycięstwo.

Za kulisami Bully stracił spokój, ponieważ nikt mu nie wierzył. Bully zagroził, że będzie agresywny, jeśli Moose się w to zaangażuje.

Impact tworzy ciekawą historię, która doprowadza Bully’ego do granic wytrzymałości. Rozprawa z Łosiem będzie sprawdzianem wartości Bully’ego. O ile Bully chce naprawić sytuację z Aleksandrem, pójście ciemną ścieżką przeciwko Moose’owi może zepchnąć go z krawędzi bez powrotu. Po zasmakowaniu swojej dawnej nikczemnej natury, by poradzić sobie z Łosiem, Bully może nie być w stanie oprzeć się pokusie bycia szumowiną, gdy nadejdzie czas, aby zarobić na jego strzałie do tytułu mistrza świata.

Czy wierzysz, że Bully Ray w końcu będzie szczery?

Leave a Comment