Bucs LB Shaquil Barrett jest na sezon z rozdartym Achillesem, mówi źródło

TAMPA, Floryda – Tampa Bay Buccaneers poza linebackerem Shaquille Barrett opuści pozostałą część sezonu 2022 po tym, jak doznał rozerwania ścięgna Achillesa, poinformował w piątek Adam Schefter z ESPN.

MRI w piątek potwierdził łzę Achillesa, a źródło mówi, że Barrett będzie niedostępny od siedmiu do dziewięciu miesięcy.

Barrett doznał kontuzji w meczu 3 i 1 w trzeciej kwarcie czwartkowej przegranej 27-22 z Baltimore Ravens. Pod opieką trenerów sportowych, Barrett zszedł z boiska bez obciążania lewej nogi i został zabrany do szatni, gdy znajdował się na linii bocznej.

29-latek ma trzy woreczki w ośmiu meczach w tym sezonie, jego czwartym w meczu z Tampa Bay, ale czwartkowy wieczór mógł być jednym z jego najlepszych występów w sezonie — z workiem, trzema przegranymi, czterema łączonymi. i 21,1% ciśnienia wyjściowego.

Buccaneers oddali trzy przyłożenia po tym, jak Barrett opuścił grę w trzeciej kwarcie. Zastąpił go Anthony Nelsonktóry miał pięć worków w zeszłym sezonie.

Barrett, dwukrotny Pro Bowler, jest najlepszym graczem Buccaneers od swojego przełomowego sezonu w 2019 roku, kiedy to prowadził NFL ze zdumiewającym 19,5 workami. 40,5 worków Barretta są czwartym najbardziej spośród wszystkich defensywnych liniowych od 2019 roku, za nim Aaron Donaldjak również jego 12 wymuszonych grzebań.

Kontuzja Barretta nie mogła nadejść w gorszym momencie dla Tampa Bay. Buccaneers przegrali pięć z ostatnich sześciu meczów i spadły do ​​3-5. Ich niegdysiejsza obrona w biegu zrezygnowała z 632 jardów w ciągu ostatnich czterech tygodni – najwięcej w NFL – i jednostka ma trudności z wywieraniem presji na rozgrywających.

W przyszłym tygodniu Bucs zmierzy się z broniącym tytułu mistrza Super Bowl, Los Angeles Rams, z którym przegrali trzy razy od 2020 roku, w tym przegraną 30-27 w styczniu, która wyeliminowała Buccaneers z postseason.

Leave a Comment