Bryan Cranston i Aaron Paul o budowaniu marki Dos Hombres

W świecie słynnych alkoholi niewiele znanych nazwisk wydaje się mieć taką samą pasję do swoich interesów, jak Bryan Cranston i Aaron Paul do ich mezcalu Dos Hombres.

Od 2019 roku gwiazdy „Breaking Bad” zabrały swoją markę od pomysłu gotowane na kolację sushi do jednego z najlepszych mezcalów na rynku.

W przeciwieństwie do ich przebojowego dramatu AMC, w którym Walter White z Cranstona był inicjatorem ogromnej operacji handlu metamfetaminą, to Paul odegrał kluczową rolę w założeniu Dos Hombres.

„Gdyby nie Aaron, ten biznes by się nie wydarzył. Nie byłoby nic, ponieważ to był jego pomysł” – powiedział Cranston w rozmowie z CNBC Make It.

Duet ciężko pracował nad promocją swojej marki, zwiedzanie kraju wzbudzać nawet świadomość i podekscytowanie wokół Dos Hombres zatrzymaj się w lokalizacjach Costco zaskoczyć kupujących, nalewając próbki.

Pomimo świątecznej atmosfery towarzyszącej ich występom, para często spędza długie godziny w trasie, spotykając się z rachunkami i sieciami hotelowymi, aby poszerzyć ślad Dos Hombres.

Gwiazdy „Breaking Bad” i współzałożyciele Dos Hombres, Aaron Paul i Bryan Cranston.

Dwóch mężczyzn / maks. Barsness

W rzeczywistości proces promowania i dystrybucji ich mezcalu przypomina długie dni spędzone na planie, mówi Paul CNBC Make It.

„To naprawdę bardzo podobne. Po prostu wychodzisz i tłuczesz chodnik” – mówi Paul. „Godziny są brutalne, kiedy robimy te trasy. Nie przesadzam, że mamy te 17 godzin dziennie. To brutalne, ale dobrze się przy tym bawimy”.

„Dla mnie i Bryana, jako założycieli tej firmy, jest to ważne [our business partners] wiem, że wykonujemy pracę. Nie chcemy po prostu rzucać się na coś naszym nazwiskiem i pozwolić innym ludziom wykonać pracę” – dodaje 43-letnia gwiazda „Westworld”. „To jest nasze dziecko i jesteśmy z niego niesamowicie dumni”.

Cranston nazywa Dos Hombres „pracą miłości” i wskazuje, że ani on, ani Paul nie zdecydowali się na to przedsięwzięcie, ponieważ brakowało im pieniędzy. W rzeczywistości para twierdzi, że do tej pory zainwestowała tylko pieniądze w biznes i jeszcze nic nie zwróciła.

Nie chcemy po prostu wlepić w coś naszych nazwisk i pozwolić innym ludziom wykonać pracę. To jest nasze dziecko i jesteśmy z niego niesamowicie dumni.

Aaron Paweł

Współzałożyciel, dwóch mężczyzn

Zamiast tego 66-latek mówi, że on i Paul byliby bardziej niż szczęśliwi, gdyby nie wchodzili razem w biznes, gdyby nie znaleźli czegoś, „co oboje naprawdę kochamy i możemy być pasjonatami”.

„Nie potrzebujemy pracy. Nie chcę pracy. Praca to okropne uczucie. Ale lubimy pracować i chcę realizować projekty w mojej karierze aktorskiej, mojej karierze producenckiej, mojej karierze duchów, jeśli jestem w pełni zatrudniony.” i kocham ten produkt” – mówi Cranston. „To dla nas praca z miłości, która zamienia się w niezwykle udany biznes”.

Ale nic z tego nie oznacza, że ​​Paul i Cranston nie patrzą na wypłatę z Dos Hombres gdzieś dalej.

Widzieli kolegę tespia George’a Clooneya sprzedać swoją firmę produkującą tequilę Casamigos za 1 miliard dolarówi są pewni, że ich inwestycja zwróci się w pewnym momencie.

„Po prostu trzymamy głowę spuszczoną i wykonujemy swoją pracę. Ale oczywiście to jest praca, to jest biznes i chcemy na tym kiedyś zarobić, ale to się jeszcze nie stało” – mówi Paul. „Ale wierzymy każdym włóknem naszej istoty, że stanie się to w 100%.

Cranston idzie jeszcze dalej, mówiąc, że para ma nadzieję, że Dos Hombres będzie jednym z najlepiej sprzedających się Mezcalów na świecie. Do tego czasu jest gotowy do dalszego organizowania spotkań, występów i spędzania kolejnych 17 godzin dziennie.

„Wspólnym mianownikiem każdej udanej firmy jest poświęcenie czasu i ciężka praca” – mówi Cranston. „Nic tego nie zastąpi. Każdy odnoszący sukcesy biznesmen to wie. Nie ma czegoś takiego jak magiczny pył. Nie szukamy”.

Zarejestruj się teraz: Bądź mądrzejszy o swoich pieniądzach i karierze dzięki naszemu cotygodniowemu biuletynowi

Nie przegap: Rada, dzięki której Queen Latifah stała się supergwiazdą: „Nigdy nie czułem barier ani sufitów”

Leave a Comment