Britney Spears pozornie uderza w przyjaciółkę Selenę Gomez podczas przemówienia w 2016 roku

Britney Spears pozornie zaatakowała swoją przyjaciółkę Selenę Gomez w dziwacznym poście udostępnionym na Instagramie we wtorek.

40-letnia gwiazda pop zdawała się nawiązywać do przemówienia, które Gomez wygłosiła podczas American Music Awards 2016 po zabraniu do domu gongu ulubionej artystki muzyki pop/rock.

„Nie chcę oglądać twoich ciał na Instagramie. Chcę zobaczyć, co tu jest – mówi Gomez, wskazując jej serce. „Nie próbuję uzyskać potwierdzenia i już go nie potrzebuję.

Spears niemal dosłownie cytuje pierwszą linijkę we wtorkowym poście, po czym wyraża pogardę dla „uczciwej mowy” i kobiet, które „oszukują” inne kobiety.

Link: 40-letnia gwiazda pop wydawała się odnosić do kontrowersyjnego przemówienia Gomez, 30-letniego, wygłoszonego podczas American Music Awards 2016;  Gomez widziany w październiku

Dziwne: Britney Spears najwyraźniej zaatakowała swojego chłopaka Selenę Gomez w dziwacznym poście udostępnionym na Instagramie we wtorek. 40-letnia gwiazda pop wydawała się nawiązywać do kontrowersyjnego przemówienia Gomez, 30-letniego, wygłoszonego podczas American Music Awards w 2016 roku.

„Czy nie po prostu kochasz nerwy kobiet, które mocno stoją za zdobywaniem nagród i opowiadają o swoim przekonaniu, że nie pokazują swojego ciała na Instagramie???!!!!!” Zaczęły się włócznie.

„Mówią: „To NIE jest coś, co bym zrobiła”, ale to te kobiety otrzymują filmy o budżecie 4 milionów dolarów, jak ssanie i lizanie domowych lodów!!!!”

Teledysk do „domowych lodów” może nawiązywać do współpracy Gomeza w 2020 roku z południowokoreańską grupą dziewcząt BLACKPINK o nazwie Ice Cream.

Teledysk został wydany w sierpniu 2020 r. i zawierał wizualizacje Gomeza, a także członków BLACKPINK: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisę, obsługujących ciężarówkę z lodami i podjadających lody w rożkach.

„Nie chcę oglądać twoich ciał na Instagramie.  Chcę zobaczyć, co tu jest – mówi Gomez, wskazując jej serce.  „Nie próbuję się zweryfikować i już tego nie potrzebuję”

„Nie chcę oglądać twoich ciał na Instagramie. Chcę zobaczyć, co tu jest – mówi Gomez, wskazując jej serce. „Nie próbuję się zweryfikować i już tego nie potrzebuję”

Mówiąc głośno: Spears niemal dosłownie cytuje pierwszą linijkę we wtorkowym poście, po czym wyraża pogardę dla „uczciwej mowy” i kobiet, które „oszukują” inne kobiety

Mówiąc głośno: Spears niemal dosłownie cytuje pierwszą linijkę we wtorkowym poście, po czym wyraża pogardę dla „uczciwej mowy” i kobiet, które „oszukują” inne kobiety

Informacje dotyczące budżetu teledysku nie zostały udostępnione publicznie.

Spears kontynuował: „Te inne dziewczyny mają tylko piękne ciała!!!! Kogo to obchodzi, jeśli się tym chwali??? ONI POWINNI !!!’

„Więc następnym razem, gdy zobaczę, jak ktoś z dużym budżetem wideo ssie lizaki podczas wygłaszania prawych przemówień, zawstydzając inne kobiety za odsłonięcie ich ciał, chciałbym powiedzieć tym ludziom, aby nie byli hipokrytami, kiedy ssiesz lizaka z OGROMNYM budżetem. marzenia…

„Dlaczego miałbyś stanowczo sprzeciwiać się dziewczynom, które tak jak TY przyciągają uwagę i nie mają absolutnie nic?” Włócznie zakończone. Toksyczna hitmaker opublikowała zdjęcie, na którym zakłada czerwoną górę od bikini w swoim domu w Thousand Oaks.

'Mówią

„Mówią, że to NIE jest coś, co bym zrobiła”, ale to te kobiety otrzymują filmy o budżecie 4 milionów dolarów, jak ssanie i lizanie domowych lodów!!!!”, napisał Spears. Teledysk do „domowych lodów” wydaje się być odniesieniem do współpracy Gomez w 2020 roku z południowokoreańską grupą dziewcząt BLACKPINK o nazwie Ice Cream

Teledysk został wydany w sierpniu 2020 r. i zawierał wizualizacje Gomeza, a także członków BLACKPINK: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisę obsługujących ciężarówkę z lodami i podjadających lody w rożkach.

Teledysk został wydany w sierpniu 2020 r. i zawierał wizualizacje Gomeza, a także członków BLACKPINK: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisę obsługujących ciężarówkę z lodami i podjadających lody w rożkach.

Po opublikowaniu tajemniczego posta na Instagramie fani Spears zaczęli spekulować, że tematem może być Gomez.

Każda sprzeczka między dwoma piosenkarzami byłaby szokująca, ponieważ Gomez był jednym z zaproszonych na ślub Spears z aktorem Samem Asghari, 28-letnim w czerwcu tego roku.

Ceremonia odbyła się w rezydencji Spears’ Thousand Oaks i uczestniczyło w niej wielu znanych gości, w tym Madonna, Drew Barrymore i Paris Hilton.

„Więc następnym razem, gdy zobaczę, jak ktoś z dużym budżetem wideo ssie lizaki podczas wygłaszania prawych przemówień, zawstydzając inne kobiety za odsłonięcie ich ciał, chciałbym powiedzieć tym ludziom, aby nie byli hipokrytami, kiedy ssiesz lizaka z OGROMNYM budżetem.  sny” – kontynuował Spears

„Więc następnym razem, gdy zobaczę, jak ktoś z dużym budżetem wideo ssie lizaki podczas wygłaszania prawych przemówień, zawstydzając inne kobiety za odsłonięcie ich ciał, chciałbym powiedzieć tym ludziom, aby nie byli hipokrytami, kiedy ssiesz lizaka z OGROMNYM budżetem. sny…” Spears kontynuował

Prezent: Jakakolwiek walka między dwoma piosenkarzami byłaby szokująca, ponieważ Gomez uczestniczył w weselu Spears z aktorem Samem Asghari, 28, w czerwcu.  Ceremonia odbyła się w rezydencji Spears' Thousand Oaks i uczestniczyło w niej wielu znanych gości, w tym Madonna, Drew Barrymore i Paris Hilton.

Prezent: Jakakolwiek walka między dwoma piosenkarzami byłaby szokująca, ponieważ Gomez uczestniczył w weselu Spears z aktorem Samem Asghari, 28, w czerwcu. Ceremonia odbyła się w rezydencji Spears’ Thousand Oaks i uczestniczyło w niej wielu znanych gości, w tym Madonna, Drew Barrymore i Paris Hilton.

Zapytany o jej zaangażowanie, Gomez powiedział: E.T że myśli, że Spears był otoczony przez „wiele ludzi, którzy ją kochają” tego dnia.

Dwa miesiące po zawiązaniu węzła Spears uhonorowała tę datę, udostępniając wiadomość na Instagramie, dziękując absolwentce Disney Channel za jej życzenia.

„Dziękuję Selenie za to, że powiedziała mi wszystko, czego chce, żebym była trzykrotnie szczęśliwa!!! To był bardzo, bardzo, bardzo wyjątkowy ślub!!!’ Ona napisała.

Matka dwójki dzieci również zamieściła w poście zdjęcie Gomeza.

Wdzięczny: Dwa miesiące po zawiązaniu węzła Spears uhonorował tę datę, udostępniając wiadomość na Instagramie, dziękując absolwentowi Disney Channel.

Wdzięczny: Dwa miesiące po zawiązaniu węzła Spears uhonorował tę datę, udostępniając wiadomość na Instagramie, dziękując absolwentowi Disney Channel.

Chociaż wydaje się, że nie pracowali razem w przeszłości, Gomez wcześniej nagrała piosenkę, którą Britney napisała, zatytułowaną Whiplash.

Utwór miał znaleźć się na albumie Spears Circus z 2008 roku, ale się nie udało, więc Selena mogła go nagrać podczas występów z Seleną Gomez i The Scene.

„To był zaszczyt” – powiedziała MTV News. „Właśnie usłyszałem piosenkę; Zakochałem się w nim. Dali go mnie, producentom, którzy nad nim pracowali, a ja przyszedłem, zaśpiewałem i zobaczyłem, że to ona napisała, więc byłem bardzo podekscytowany.

Historia: Chociaż wydaje się, że para nie pracowała razem w przeszłości, Gomez wcześniej nagrał piosenkę, którą Britney napisała zatytułowaną Whiplash;  Spears i Gomez widzieli się w 2011 roku

Historia: Chociaż wydaje się, że para nie pracowała razem w przeszłości, Gomez wcześniej nagrał piosenkę, którą Britney napisała zatytułowaną Whiplash; Spears i Gomez widzieli się w 2011 roku

Leave a Comment