Błędy serwera graczy Plague Overwatch 2 podczas wydarzenia Halloween

Sigma sięga do ekranu błędu logowania.

Przykro mi graczu, obawiam się, że nie pozwolę ci zagrać w tę grę.
obrazek: Zamieć / Kotaku

Ale już trwa impreza halloweenowa Obserwacja 2ale znaczna liczba graczy boryka się z innym rodzajem terroru: wcześniej znany kod błędu serwera „LC-208” wydaje się wpływać na graczy nieproporcjonalnie po ostatniej aktualizacji.

Podczas gdy w grach online często występują błędy serwera i połączenia, błąd „Błąd konsoli Overwatch 2 LC-208” nęka obecnie dużą liczbę graczy konsolowych, uniemożliwiając im łączenie się z serwerami i granie w grę. Blizzard ma swoje własne ruchy za rozwiązanie tego problemu, tak jak ma to miejsce od premiery gry, choć nie w takich ilościach. Dopóki Blizzard nie wyda szerszego oświadczenia lub dodatkowej poprawki, gracze odkrywają dziwaczne, niewytłumaczalne sposoby, aby to naprawić, w tym logowanie się na PC lub przesyłanie do zasięgu gry i wyjście przed rozpoczęciem dobierania, nawet jeśli niekoniecznie jest to kuloodporne. przepisy prawne.

moje pudełko skontaktował się z Blizzardem w celu uzyskania komentarza, ale nie otrzymał odpowiedzi przed publikacją.

Od wczorajszej aktualizacji Halloween wyniki wyszukiwania są włączone Świergot, Redditi nawet Obserwacja 2własne fora zaczęły pojawiać się niezliczone raporty o graczach, którzy nie mogą zalogować się do gry. Problem, zgodnie z informacją o kodzie błędu, wydaje się dotyczyć tylko graczy konsolowych. Nieoficjalnie wydaje się, że najbardziej dotyka to graczy PS4 i PS5, chociaż podobno wielu graczy Xbox również boryka się z tym błędem.

Główny wątek do wydania LC-208 na oficjalnych forach Blizzarda z prawie 300 odpowiedziami i ponad 2500 odsłonami zaczyna się „LC-208” po aktualizacji wydarzenia Halloween. Nigdy wcześniej nie miałem z tym problemu. Nie mogę wejść do gry.” “Próbowałem wszystkiego, aby naprawić błąd logowania LC-208” Mówi użytkownik Twittera Phish (nie, nie zespół).. „Wylogowałem się z mojego konta Battle Net, zrestartowałem moje. [router]zrestartowałem grę, użyłem innego połączenia bezprzewodowego, spróbowałem użyć sieci Ethernet i ponownie pobrałem grę, a mimo to otrzymałem LC-208.”

Nie są sami, ponieważ niezliczone tweety i wątki Reddit brzmią podobnie. Niektórzy znaleźli nieoptymalne rozwiązania. Użytkownik Twittera hatsune niiku zgłasza ominięcie błędu LC-208 na konsoli, wchodząc w zasięg gry na PC, zamykając grę, a następnie logując się do konsoli. „Po prostu dla mnie pracowali” – mówią.

Niestety, nie każdy ma komputer do gier gotowy, aby to wypróbować, ani nie jest to prawdziwe rozwiązanie problemu. Blizzard zaleca następujące kroki rozwiązywanie błędu LC-208. Mam nadzieję, że ci się uda:

Jeśli twoje konto konsoli jest połączone z kontem Battle.net, musisz mieć BattleTag. Jeśli masz BattleTag, ale Twoje konta nie są połączone, wykonaj poniższe czynności, aby rozwiązać problem z połączeniem.

Uwaga: Jeśli twoje konto Battle.net jest połączone z kontem konsoli, możesz rozwiązać problem, rozłączając je i ponownie łącząc.

1. Sprawdź konfigurację sieci i znajdź problemy z zaporą, routerem lub ustawieniami portu.

2. Zresetuj urządzenia sieciowe, aby upewnić się, że router nie jest przeładowany danymi.

3. Jeśli korzystasz z połączenia bezprzewodowego, zoptymalizuj połączenie internetowe, aby wyeliminować problem z połączeniem.

4. Uruchom wbudowany test połączenia konsoli (Playstation 4) (Xbox One) (Nintendo Switch).

5. Uruchom test dublowania za pomocą przeglądarki internetowej konsoli. Pomoże to ustalić, czy problem dotyczy Twojej konsoli i naszych serwerów.

Leave a Comment