Bita wszędzie poza tablicą wyników: Caps pokonało diabły 6-3

Washington Capitals po raz pierwszy w tym sezonie przekroczyło 0,500, pokonując rywali z dywizji, New Jersey Devils.

Napastnik Jersey, Nathan Bastian, wykorzystał odbitkę, aby dać Diabłom wczesne prowadzenie, ale Nic Dowd odpowiedział bramką, której asystował Beck Malenstyn.

Diabły zdominowały drugą tercję wszędzie poza tablicą wyników. Hathaway strzelił gola bez asysty, potem Sheary strzelił gola w krótkim czasie, potem Ovechkin z Ovi Spota, potem Jensen zszedł ze słupka i wszedł.

Ten czterobramkowy okres wystarczył bramkarzowi Jersey Mackenzie Blackwoodowi, więc po raz trzeci zobaczyliśmy w siatce naszego starego przyjaciela Vítka Vaněčka. Po czterech minutach trzeciej kwarty Tomáš Tatar strzelił, a Jesper Bratt wykorzystał zmiany w linii i umieścił Diabły w ciągu dwóch minut. Aliaksei Protas dostał sztylet na biedny słodki VV.

Czapka wygrywa!

Zwiększ to.

  • Udawajmy przez kilka piłek, że ta gra zdecydowanie się załamała. Pierwszą zrobię bez krótkich żartów.
  • Conor Sheary strzelił pierwszego gola shorthanded w swojej karierze. Teraz jest remisował z Tomem Wilsonem pod względem liczby goli drugich w ciągu ostatnich trzech sezonów (37). Ovi jest na pierwszym miejscu, nie wiem.
  • już obgryzałem paznokcie Alex Owieczkindotychczasowa produkcja. Byłem podekscytowany – poważnie podekscytowany, bruv – widząc, jak nagrywa klasyczny Ovi Shot z Ovi Spotu. Świetna koszulka od Johna Carlsona. #783 zapobiegnie mojemu zniknięciu lęku przed celem na jedną noc.
  • Czwarta linia była najlepsza, strzelając dwa gole i grając pod dużą presją. Wspaniale było zobaczyć Beck Malenstyn zdobył swoją pierwszą asystę w swoim 16. meczu NHL. Nie wiem na tyle, żeby powiedzieć, że świetnie pasuje, ale chciałbym zobaczyć go więcej.
  • Również na wskazówkę dla młodzieży: Aliaksei ProtasGol w trzeciej tercji był jego pierwszym w sezonie. Mam wrażenie, że w tym roku sobie poradzą.
  • Charliego Lindgrena jego drugi start w siatce i był fantastyczny. To był bardzo ciężki mecz, a on stanął na wysokości zadania. Zastanawiam się, czy w ciągu najbliższych kilku miesięcy zobaczymy go trochę więcej pracy.
  • Dobra, bądźmy prawdziwi. W tej grze Stolice były mocno ogrywane. Zostawię to Chrisowi na jutro rano. Jedyne odcinki, w których Caps grali dobrze, to trzy lub cztery sekundy bezpośrednio przed każdym z ich wielu goli. The Caps zdobyli zbiórki, a Devils mieli indyka w siatce. Świetnie się bawiłem, ale nie jest to rodzaj hokeja, na którym można budować sezon.
  • Wciąż nie jestem pewien jeśli diabły są prawdziwe, ale po tym meczu jestem bardziej pewny siebie. Są silni we wszystkich trzech strefach, ale szczególnie w strefie neutralnej, gdzie ich szybka, młoda drużyna skutecznie blokowała wejścia Waszyngtonu. Potrzebują lepszego bramkarza. Może Demko będzie na sprzedaż.

Wielka wygrana w strasznej grze. Dwa duże punkty rankingowe zdobyte przy złych wiadomościach. Niektóre heroiczne zagrania w ponurym wysiłku zespołowym. Uwielbiałem ten i boję się tego, co mówi o zwycięskiej drużynie.

Zdjęcie z okładki: @Smitherschuck

Leave a Comment