BioWare mówi, że Dragon Age: Dreadwolf jest już dostępne „do końca”

BioWare ujawniło, że Dragon Age: Dreadwolf – najnowsza odsłona swojej serii fantasy – osiągnęło poziom alfa i można w nie grać „do samego końca”.

Ta wiadomość została udostępniona przez nowy wpis na blogu dla programistów świętujemy kamień milowy alfa. „Do tego momentu ciężko pracowaliśmy nad różnymi częściami gry, ale dopiero w fazie alfa gra się łączy” – wyjaśnił deweloper.

„Teraz po raz pierwszy możemy doświadczyć całej gry, od scen początkowych pierwszej misji do samego końca” – kontynuował. „Możemy zobaczyć, usłyszeć, poczuć i odtworzyć wszystko jako spójne doświadczenie”.

Kolejny oficjalny zwiastun Dragon Age – Game Awards 2020.

Pozostała część wpisu na blogu BioWare zawiera szczegółowe informacje na temat kolejnych kroków na ścieżce Dreadwolfa do wydania, które obejmują zwiększenie wierności wizualnej do ostatecznej formy, iterację funkcji rozgrywki i ocenę kluczowych elementów – takich jak tempo, postęp gracza, rozwój relacji i spójność narracji. .

„Teraz, gdy mamy możliwość pełnego przejścia”, dodał BioWare, „możemy iterować i ulepszać rzeczy, które są najważniejsze dla naszych fanów”.

Dreadwolf, długo oczekiwana kontynuacja Dragon Age Inquisition, jest w jakiejś formie rozwoju przynajmniej od 2017, kiedy powstawał wczesny szkic jej historii. Pomimo kilku niepowodzeń i ponownych uruchomień od tego czasu, podobnie jak oba personel oraz Wizja gry BioWare zmieniony, jest teraz na dobrej drodze do wydania. Nadal nie ma oficjalnych ram czasowych na przybycie Dreadwolfa, ale doniesienia są poprzednio zgłoszone ma zostać uruchomiony pod koniec 2023 roku.

Leave a Comment