Bill Belichick o debiutującym rozgrywającym: „Właśnie skończyliśmy mecz”

Obrazy Getty

To była wyjątkowa noc dla Patriotów pod wieloma względami. A teraz pozbierają kawałki na tydzień przed pierwszym z dwóch spotkań z odradzającymi się odrzutowcami w 2022 roku.

Strażnik punktowy Mac Jones zaczął się. Po zabiegu został umieszczony na doku Bailey Zapp. Nowicjusz dał zespołowi iskrę, ale była ona krótkotrwała. Rzucił dwa przejęcia i przegrał fumble.

Po drodze Belichick powiedział Lisie Salters z ESPN, że plan zakładał zagranie obu rozgrywających i że Mac Jones powróci w drugiej połowie. Nie był.

Przez to wszystko, obrona Nowej Anglii nie znalazła odpowiedzi na ofensywę Chicago, która miała prawie tyle samo jardów (243), co Patriots łącznie (260).

Więc teraz pytanie brzmi, kto będzie rozgrywającym przyszłości. Jako defensywny powrót Devin McCourty powiedział dziennikarzom po meczu, że rozgrywający nie będzie się przejmował, jeśli obrona odda 33 punkty, tak jak zrobiła to dziś wieczorem.

Trener Bill Belichick był nieuchronnie pytany, kto jest rozgrywającym, który rozpoczyna grę.

„Właśnie skończyliśmy grę” – odpowiedział na to pytanie. Dodał, że stan zdrowia Maca Jonesa był czynnikiem decydującym o niewprowadzaniu go z powrotem do gry. A Belichick zaprzeczył, jakoby usunięcie Jonesa po uderzeniu osłabiło występ.

Belichick dodał, że Jones miał świadomość, że zagra tylko część gry. Belichick dodał, że Jones zacząłby ponownie w drugiej połowie, gdyby wynik nie wymknął się spod kontroli.

Jeśli chodzi o możliwość rotacji początkowych rozgrywających, Belichick powiedział, że nie widzi tego. Powiedział, że dzisiejsze podejście jest „najlepsze, co można zrobić” w oparciu o „sytuację”.

A co z sytuacją?

– Cała sytuacja – powiedział Belichick.

Cała sytuacja dla Patriotów to 3-4. Jak powiedział Belichick, grali „słabo” we wszystkich fazach i że mają „dużo pracy do wykonania”.

Naprawdę. Po raz pierwszy od dłuższego czasu odrzutowce będą gotowe dać im wszystko, co potrafią.

Leave a Comment