Bears GM Ryan Poles popiera Justina Fieldsa, „zachętnego” postępem

FOXBOROUGH, Massachusetts — Dyrektor generalny Chicago Bears Ryan Poles wyraził poparcie dla rozgrywającego Justin Fields podczas improwizowanej konferencji prasowej na stadionie Gillette na kilka godzin przed tym, jak jego drużyna zmierzyła się z New England Patriots w „Monday Night Football”.

„Wiem, że Justin był dużym tematem i jego rozwojem” – powiedzieli Polacy. „I jesteśmy zachęcani postępem, który tam jest. Nie jest to cały czas w statystykach i na papierze, ale jest coraz lepszy w wielu różnych obszarach. Myślę, że jako całość musimy iść dalej”. lepiej grać wokół niego i pozwolić mu dalej grać dobrze, odzyskać pewność siebie i grać na wysokim poziomie.

Fields plasuje się na samym dole NFL w większości kategorii statystycznych w pierwszych sześciu meczach sezonu. Rozgrywający w drugim roku zajmuje 32. miejsce pod względem procentu ukończenia (54,8%), nieosiągalnego celu (24,4%), procentu worków (13,5%) i procentu presji (46,2%). Według statystyk Next Gen ma również drugi najgorszy procent przechwycenia (4,3%) i ponad oczekiwany procent ukończenia gry (-10,7%).

Polacy powiedzieli, że w swojej ocenie Fieldsa nad kolejnymi 11 meczami Bears przyjrzy się „kilkom różnych rzeczy”.

– Jak jest wykorzystywany? Czy stawiamy go na pozycji, w której może odnieść sukces? A potem egzekucja i szczegóły tego, o co się go prosi i naprawdę przyspiesza grę i szybciej podejmuje decyzje – powiedzieli Polacy. Ale z drugiej strony, piękną rzeczą w piłce nożnej jest to, że zależy ona od wszystkich innych. Musimy być lepsi jako całość i myślę, że zobaczymy, jak wszyscy będą lepsi pod względem statystyk, a potem zaczniemy rosnąć. ”.

W ostatnim meczu Chicago z Washington Commanders, przegranym 12-7 13 października, Fields był pod presją 18 razy, co oznacza nowy rekord w karierze. Polacy wyrazili zaniepokojenie tym, że rozgrywający zostanie uderzony tak często, jak w tym sezonie, ale nie obwiniali samej linii ofensywnej, zauważając, że Fields ma „możliwość poprawy” w szybszym pozbywaniu się piłki.

„Powiedziałbym, że jeśli spojrzysz na taśmę, jest trochę dawania i brania” – mówili Polacy. „Myślę, że to trochę szybsze wykonanie. Ale jest też kilka rzeczy obronnych, które należy poprawić. Więc to naprawdę holistyczny pogląd, który należy poprawić, aby pozostać w pozycji pionowej”.

Polacy zostali zatrudnieni w styczniu i przeprowadzili Bears przez wczesne etapy odbudowy poza sezonem. Dyrektor generalny zdecydował się wydać dwa najlepsze typy Chicago na rogu wstecznym Kyler Gordon i bezpieczeństwo Jaquan Briskerobaj rozpoczęli każdą grę przez sześć tygodni.

Dyrektor generalny nie zastanawiał się nad swoją decyzją, by nie inwestować więcej w linię ofensywną i przyjmowanie korpusu, jednocześnie nieproszony chwaląc debiutancki lewy sprzęt. Braxton Jonesktórego Niedźwiedzie wybrały w piątej rundzie.

„Nie. Mówiąc o tym, jestem zadowolony z tego, gdzie jest Braxton” – mówili Polacy. „Myślę, że jest młodym zawodnikiem. Na pewno będą wzloty i upadki. A te linie obrony to nie żarty. Więc wciąż się rozwija, wciąż jest coraz lepszy. Lucas [Patrick] zrobił kilka miłych rzeczy dla kultury naszej ofensywnej linii. Bardzo wcześnie mówiłeś o tym, że Justin został uderzony i nie widziałeś, jak wraca. To się poprawiło. I będziemy dalej poruszać rzeczami i zobaczyć, czy uda nam się uzyskać ten front w żelatynie i dalej się poprawiać.

Zapytani o potencjalną modernizację korpusu przyjmującego w Chicago z zbliżającym się terminem handlu 1 listopada, aby poprawić grę w Fields, Polacy powiedzieli: „Myślę, że bez względu na wszystko, zawsze będziemy aktywni, jeśli chodzi o wykonywanie połączeń lub odbieranie połączeń i zobaczyć, czy jest to coś, co może poprawić nasz zespół i mieć dla nas sens, a nie tylko teraz, bo zawsze o tym mówiłem, to podtrzymywanie sukcesu przez długi czas. ciągłe poprawianie. Samo mieszanie ich razem jest trudne, ponieważ wymaga dużej dyscypliny. Więc to właśnie równoważymy”.

Leave a Comment