Bailey Zappe był zabawny przez chwilę, ale teraz Patriots walczą po przegranej z Bears

Zastąpił pierwszego rozgrywającego Bailey Zappe Mac Jones w poniedziałek okrzyki od Patrioci nowej Anglii tłum. To była histeria, gdy Zappe dał Patriots prowadzenie 14-10 z przyłożeniami na pierwszych dwóch podjazdach. Prawie wszyscy, którzy mają konto w mediach społecznościowych, zadeklarowali, że Jones nigdy więcej nie zagra z Zappem.

Zajęło to około godziny. Może mniej. Cukier z pierwszych dwóch przejazdów Zappa szybko opadł, a na koniec pozostała tylko zaskakująca i rozczarowująca przegrana u siebie z zespołem 33-14. Niedźwiedzie z Chicago.

Niedźwiedzie wysadziły Patriotów. Zappe zaczął na gorąco, a następnie ostygł. Nowa Anglia nie zdobyła bramki w drugiej połowie. Chicago zdobyło ostatnie 23 punkty w meczu. Sezon The Bears z wysoką liczbą punktów na mecz w tym sezonie wynosił 23. Średnio 15,5 punktu na mecz i ponad dwukrotnie więcej niż w poniedziałek.

Patrioci to 3-4. Teraz mają spór rozgrywający, którego Bill Belichick nie wyjaśnił po meczu. Trener Patriotów odmówił podania rozrusznika do przodu i powiedział, że przechwycenie Jonesa, które poprzedzało jego ławkę, nie miało wpływu na jego decyzję.

„Powiedziałem rozgrywającym, że zagramy ich obu” – powiedział dziennikarzom Belichick. „Tak zrobiliśmy.

Zapytany o to, czy trening Jonesa był związany z wynikami, Belichick miał do powiedzenia:

„To nie było tak” – kontynuował. „Możesz pisać, co chcesz. To nie było tak”.

Co za nocna kolejka górska dla fanów Patriotów.

Mac Jones odpadł w drugiej kwarcie

Jones wrócił po skręceniu kostki po opuszczeniu trzech meczów. Patrioci upewnili się, że wyciekł do mediów, że nie ma kontrowersji rozgrywających. Jones zacznie, kiedy będzie gotowy. Jones zaczął w poniedziałek.

Ale Jones nie wyglądał na gotowego. Był 3 z 6 na 13 jardów przez nieco ponad ćwierć. Rzucił beznadziejne przechwycenie i wrzucił przepustkę w zasięg, który został odebrany przez bezpieczeństwa Jaquan Brisker. Potem wszedł Zappe i tłum ryknął.

Czułem się tak, jakbyśmy oglądali coś wielkiego, co wydarzyło się w Monday Night Football. Zappe natychmiast rzucił do niego przyziemienie z 30 jardów Jakuba Meyersa po utracie zasięgu z Bears. Przepustka na 43 jardów do DeVante Parker skonfigurować kolejne przyłożenie. Jeśli byłeś w mediach społecznościowych, wiele słyszałeś o tym, że jest to kolejny moment Drew Bledsoe / Toma Brady’ego. Cierpliwość nie jest mocną stroną sieci społecznościowych.

Patrioci nie zdobyli ponownie gola. Linia ofensywna nie mogła ochronić Zappe. Zappe nie zrobił nic więcej. Tymczasem obrona Patriotów nie pozwoliła Niedźwiedziom na zdobycie punktów.

Około 22:45 ET, około półtorej godziny po tym, jak świat był przekonany, że Zappe nigdy nie zrezygnuje z posady rozgrywającego Patriotów, Bears objęli prowadzenie 33-14. Droga była na.

Jones walczył. Zappe niewiele zrobił. Patrioty spadły poniżej 0,500 z dużą stratą. Co teraz?

Roquan Smith Chicago Bears zwolniło Bailey Zappe z New England Patriots podczas poniedziałkowego meczu. (Zdjęcie: Maddie Meyer/Getty Images)

Niedźwiedzie dominują w wygranej

Uznaj niedźwiedzie za rozbicie przyjęcia Zappe’a.

Chicago było 2-4 i właśnie poniosło niewypowiedzianie brzydką stratę u siebie z drużyną Dowódcy z Waszyngtonu w czwartek wieczorem w tygodniu 6. Kiedy Patriots nabrali tempa z przewagą 14-10, wyglądało na to, że niedźwiedzie się przydadzą.

To się nie wydarzyło. Justin Fields nadal grał, zwłaszcza nogami. Jego podanie na przyziemienie na 25 jardów do Khalil Herbert, kiedy wystrzelił z pistoletu w chwili, gdy miał zostać zmiażdżony przez dwóch obrońców Patriotów, zmienił ton gry. The Bears grzebali po przekazaniu Jets tuż przed przerwą. Chicago zdobył bramkę z pola i prowadził 20-14. Patrioci nigdy nie wyzdrowieli.

Zappe nie był straszny, ale po swoim gorącym starcie niewiele zrobił. Zappe ukończył 14 z 22 na 185 jardów. W czwartej kwarcie rzucił dwa przejęcia po tym, jak Bears zbudowali 19-punktową przewagę. Nie był to rodzaj występu, który definitywnie zakończy pytanie o rozgrywającego, chociaż problemy Jonesa mogły mieć wpływ na decyzję.

Nowa Anglia poradziła sobie całkiem nieźle, aby wrócić do 3-3. Kiedy objęli prowadzenie w poniedziałkowy wieczór, sprawy naprawdę się poprawiły. To wszystko szybko się zmieniło.

Leave a Comment