Astros, Phillies wprowadzają niewielkie zmiany w składzie przed World Series

HOUSTON – Houston Astros i Philadelphia Phillies dokonały tylko niewielkich zmian w swoich składach World Series przed meczem 1 w piątek wieczorem.

Houston dodał leworęczny środek doraźny Will Smith, który pozostał poza składem przez pierwsze dwie rundy play-offów. Smith, lat 33, został tego lata przejęty w handlu z Braves, był w siedmiu seriach playoff i pomógł Atlancie wygrać World Series nad Astros w zeszłym sezonie.

Houston wypuścił praworęcznego Setha Martineza, który nie wystartował w American League Championship Series, aby zrobić miejsce dla Smitha.

Phillies dodali odtwarzacz narzędziowy Nick Maton i odciążenie Nick Nelson do składu i wyciętego gracza użytkowego Daltona Guthrie i praworęcznej Bailey Falter.

Maton był na liście dzikich kart, ale nie grał w serii przeciwko St. Louis. Leworęczny uderzający jest bratem Houstona, który jest shortstopem Philem Matonem, który nie gra w sezonie po tym, jak złamał palec po uderzeniu w szafkę po tym, jak oddał uderzenie swojemu bratu w finale sezonu zasadniczego drużyny.

Guthrie zajął miejsce Matona w składach National League Division Series i NLCS, ale wystąpił tylko raz w Division Series jako szczypta przeciwko Braves.

Nelson był w składzie NLDS, ale nie pojawił się w grze.

Falter rozpoczął mecz 4 NLCS, oddając trzy trafienia i cztery przejazdy w dwóch trzecich inningu w swoim debiucie po sezonie.

Lista Houston ma 13 miotaczy, dwóch łapaczy, ośmiu infielderów i trzech infielders.

Phillies mają 13 miotaczy, dwóch łapaczy, sześciu infielders i pięciu infielders.

Leave a Comment