Armie Hammer zostaje pozwany przez American Express w związku z kryzysem w karierze o prawie 67 tys

Armie Hammer został pozwany przez American Express za niespłacone saldo w wysokości prawie 67 000 USD.

Pochodzący z Los Angeles, 36, według TMZjest posiadaczem rachunku karty kredytowej od 2011 roku.

Hammer podzielił się kontem ze swoją zrażoną żoną, 40-letnią Elizabeth Chambers, poinformowało źródło, i oczekuje się, że problem zostanie rozwiązany, gdy para sfinalizuje rozwód.

Ostatni: Armie Hammer, lat 36, został pozwany przez American Express za prawie 67 000 dolarów niespłaconych sald. Zostało zrobione w listopadzie 2020 w LA

Hammer, znany ze swoich występów w filmach takich jak Call Me By Your Name, The Man from UNCLE i The Lone Ranger, wpadł w kontrowersje na początku 2021 r. w związku z licznymi zarzutami o wykorzystywanie seksualne i deklarowaną skłonność do kanibalizmu.

Następnie został usunięty ze swojej agencji WME i stracił wiele ról, które miał w kolejce, w tym film Jennifer Lopez Shotgun Wedding i serię Paramount Plus The Offer.

Finanse aktora zostały zakwestionowane, gdy widziano, jak zarabiał i pracował jako sprzedawca nieruchomości w oznaczonym czasie na Kajmanach na początku tego roku, jeszcze w lipcu, powiedział wtajemniczony. Różnorodność że Hammer zbankrutował.

Hammer „pracował w budce”, powiedział źródło, dodając: „W rzeczywistości jest całkowicie spłukany i próbuje wypełnić swoje dni i zarobić pieniądze, aby utrzymać rodzinę”.

Aktor ma konto w firmie obsługującej karty kredytowe od 11 lat

Aktor ma konto w firmie obsługującej karty kredytowe od 11 lat

Hammer, znany ze swoich ról w filmach takich jak Call Me By Your Name, The Man from UNCLE i The Lone Ranger, wpadł w kontrowersje na początku 2021 roku z powodu licznych zarzutów o wykorzystywanie seksualne i deklarowanej skłonności do kanibalizmu.

Hammer, znany ze swoich ról w filmach takich jak Call Me By Your Name, The Man from UNCLE i The Lone Ranger, wpadł w kontrowersje na początku 2021 roku z powodu licznych zarzutów o wykorzystywanie seksualne i deklarowanej skłonności do kanibalizmu.

Wtajemniczony również to udostępnił Młot używany do zarządzania apartamentowiec na Kajmanach, gdzie mieszkał, by mieszkać blisko dwójki swoich dzieci: Harpera (7 lat) i Forda (5 lat), z żoną Chambers, z którą był w separacji. Został zauważony w Los Angeles w miesiącach od opuszczenia wysp.

Według źródła, Hammer, który jest prawnukiem magnata naftowego Armanda Hammera (wartego w chwili śmierci szacowanego na 800 milionów dolarów), „nie jest na liście płac rodziny” i został zmuszony do regularnej pracy. jego upadek w Hollywood po oskarżeniach o napaść na tle seksualnym skierowanych przeciwko niemu w zeszłym roku.

Po tym, jak zarzuty zostały upublicznione, aktor został usunięty przez swoją agencję WME, a następnie zwolniony z różnych projektów filmowych, w tym z serialu The Offer (z Milesem Tellerem przejął jego rolę) Paramount Plus, z Shotgun Wedding Jennifer Lopez. jak thriller Szpieg za miliardem dolarów.

W lipcu pojawiły się zdjęcia gwiazdy Call Me By Your Name, która wchodziła do biura Morritt’s Resort w czymś, co wyglądało na mundur służbowy, mimo że jego prawnik wcześniej zaprzeczał twierdzeniom, że rozpoczął nową karierę.

Hammer podzielił się kontem ze swoją zrażoną żoną, 40-letnią Elizabeth Chambers, poinformowało źródło, i oczekuje się, że problem zostanie rozwiązany, gdy para sfinalizuje rozwód.  Zostały zrobione w 2018 roku

Hammer podzielił się kontem ze swoją zrażoną żoną, 40-letnią Elizabeth Chambers, poinformowało źródło, i oczekuje się, że problem zostanie rozwiązany, gdy para sfinalizuje rozwód. Zostały zrobione w 2018 roku

Pokazano Hammera wchodzącego do budynku centrum informacyjnego, idącego za innym mężczyzną o podobnym wyglądzie.

Następnie zrobiono mu zdjęcia w biurze innego dnia, ponownie w podobnej niebieskiej koszulce polo, podczas gdy podobno rozmawiał o cenie urządzenia z kilkoma potencjalnymi nabywcami.

TMZ stwierdził w tym czasie, że podczas prezentacji w Hammer oferował potencjalnym nabywcom nieruchomości w oznaczonym czasie za 2020 dolarów tygodniowo, czyli „tylko około 21 000 dolarów za dziesięć lat urlopu”.

W ubiegłą środę jego prawnik zaprzeczył, że zhańbiona gwiazda pracowała w firmie po tym, jak wirusowy tweet pokazał jego twarz na broszurze jako recepcjonista w hotelu.

Jego prawnik Andrew Brettler powiedział: Różnorodność że poczta była niczym więcej jak żartem zrobionym przez przyjaciół Hammera w hotelu.

Usunięty podpis w tweecie brzmiał: „Rodzice mojego chłopaka wyjechali na wakacje na Kajmany, a Armie Hammer był ich recepcjonistą”.

Broszura zawierała kupony rabatowe i reklamowała, że ​​Hammer zabiera gości do pływania „z dzikimi żółwiami” i kieruje ich do „najlepszych miejsc do nurkowania i snorkelingu”.

Pozostając zajęty: Insider podzielił się również, że Hammer wcześniej zarządzał kompleksem apartamentów na Kajmanach, gdzie obecnie mieszka, aby pozostać blisko swoich dwójki dzieci: na zdjęciu w 2017 r. w Anaheim w Kalifornii

Pozostając zajęty: Insider podzielił się również, że Hammer wcześniej zarządzał kompleksem apartamentów na Kajmanach, gdzie obecnie mieszka, aby pozostać blisko swoich dwójki dzieci: na zdjęciu w 2017 r. w Anaheim w Kalifornii

Split: Hammer i Chambers ogłosili rozstanie w 2020 roku po tym, jak aktor został rzekomo przyłapany na zdradzie po raz drugi;  Na zdjęciu w 2018 roku w Hollywood

Split: Hammer i Chambers ogłosili rozstanie w 2020 roku po tym, jak aktor został rzekomo przyłapany na zdradzie po raz drugi; Na zdjęciu w 2018 roku w Hollywood

Rozwijająca się kariera gwiazdy załamała się w styczniu 2021 roku po tym, jak ujawniono, że uprawiał sadystyczny seks i dzielił z partnerkami fantazje o gwałcie i kanibalizmie.

Obejmowało to powiedzenie dwóm kobietom, że chce usunąć ich żebra, upiec je i zjeść, podczas gdy Hammer został również oskarżony o przecięcie litery „A” w udzie jednej młodej kochanki, zanim spuścił jej krew ze świeżej rany.

On i jego żona ogłosili, że rozstają się kilka miesięcy temu po tym, jak Hammer został rzekomo przyłapany na zdradzaniu jej po raz drugi.

Kobieta twierdzi również, że Armie znęcał się nad nią emocjonalnie, chociaż on zaprzecza jakimkolwiek oznakom złego postępowania.

Hammer wszedł na odwyk w maju 2021, aby leczyć problemy z „narkotykami, alkoholem i seksem”, i został zwolniony w grudniu zeszłego roku.

Leave a Comment