Arkham Asylum HBO Max Series wybiera Antonio Camposa jako nowego scenarzystę

Seria spinoff „Batman” o Arkham Asylum at HBO maks. przyniósł Antoniego Fieldsa jako jego nowy pisarz, Różnorodność uczył się wyłącznie ze źródeł.

Źródła podają również, że Campos będzie reżyserował i służył jako showrunner / producent wykonawczy serialu, jeśli jego wersja serialu ostatecznie zostanie wydana.

Jednak Campos jest teraz trzecim pisarzem, który został wprowadzony do projektu DC od jego powstania pierwotnie ogłoszone w lipcu 2020 r. z zobowiązaniem do serii. W tamtym czasie serial miał opowiadać o wewnętrznych działaniach policji w Gotham i osadzony w tym samym świecie, co Batman Matta Reevesa, z pisaniem i produkcją Terence’a Wintera. Ale w listopadzie tego roku pojawiła się wiadomość, że Zima opuściła serię nad twórczymi różnicami. Twórca „Giri/Haji”. Joe Barton został wtedy wciągnięty na pokładale kiedy projekt oddalił się od wydziału policji i zamiast tego skupił się na niesławnym azylu, Warner Bros rozstał się z Bartonem.

Przedstawiciele Campos, HBO Max i Warner Bros. odmówił komentarza.

Reeves jest producentem wykonawczym programu Arkham Asylum pod swoim szyldem 6th & Idaho wraz z Danielem Pipskim i Adamem Kassanem. Dylan Clark będzie także producentem wykonawczym z 6th i Idaho, Rafi Crohnem, współproducentem wykonawczym. Studio Warner Bros. Reeves jest obecnie objęty ogólną umową w WBTV.

Program Arkham Asylum nie ma obecnie oficjalnego logline, ale Reeves opisał to wcześniej jak „jak horror lub nawiedzony dom, którym jest Arkham”. Jest to druga znana seria spinoffów „Batman” z Colin Farrell ma powtórzyć swoją rolę pingwina we własnej wystawie indywidualnej.

Campos nie jest obcy HBO Max, który wcześniej współpracował z serwisem streamingowym przy chwalonym przez krytyków serialu kryminalnym „The Staircase”. Campos był scenarzystą, reżyserem, producentem wykonawczym i showrunnerem projektu, w którym wystąpili Colin Firth i Toni Collette jako Michael i Kathleen Peterson. Zadebiutował w HBO Max w maju 2022 roku.

Oprócz The Staircase, poprzednie osiągnięcia telewizyjne Campos obejmują produkcję wykonawczą i reżyserię kilku odcinków popularnego serialu kryminalnego USA Network The Sinner, w tym pilota i premiery drugiego sezonu. Wyreżyserował także odcinek pierwszego sezonu serialu Marvel-Netflix „The Punisher”. Jeśli chodzi o film fabularny, napisał i wyreżyserował takie filmy jak „Simon Killer” i „Afterschool”. Jego film „The Devil All the Time” oparty na powieści Donalda Raya Pollocka został wydany w 2020 roku. W obsadzie znaleźli się Robert Pattinson, Tom Holland i Riley Keough. Campos był współautorem filmu z Paulo Camposem.

Jest reprezentowany przez CAA, Entertainment 360 i Nelson Davis LLP.

Leave a Comment