Arc System Works ogłasza symulację gry w madżonga Two Jong Cell!! na PS4

Poniżej znajdziesz pierwsze szczegóły.

O

Dwie komórki Jonga!! to gra w mahjonga, w której gracze mogą ustalać własne zasady podczas meczu, pozwalając na użycie nadprzyrodzonych mocy, które zaskoczą nawet entuzjastów mahjonga, oferując doświadczenie, które spodoba się nie tylko doświadczonym graczom, ale także przypadkowym graczom, których przyciąga. bardziej błyskotliwe, bardziej anime.

Akcja rozgrywa się w Minegami Academy, szkole, w której mahjong jest popularny wśród uczniów. Gracz wciela się w transferowego ucznia, który wejdzie w interakcję z sześcioma napotkanymi tam bohaterkami. Stamtąd połącz siły ze swoją ulubioną bohaterką i spróbuj zostać najlepszym graczem mahjong w akademii.

Oprócz trybu offline dostępny jest również tryb bitwy online, w którym można grać w pojedynki dwóch na dwóch, w których łączysz siły z bohaterką, a także w rozgrywkach czteroosobowych, w których każdy gracz ma specjalną umiejętność, dzięki której możesz cieszyć się spektakularne mecze mahjong, jak nigdy dotąd.

Użyj sztuczek i umiejętności, aby wygrać

Do zasad dodano dwa nowe elementy, aby umożliwić jeszcze głębsze mecze mahjong.

Pierwsza nowa funkcja to „Sztuczki Kizuny”. To jest Dwie komórki Jonga!!

Dwie komórki Jonga!!

Druga nowa funkcja to „Ekstremalne umiejętności”. Umiejętności każdego partnera są stopniowo odblokowywane podczas meczu. Umiejętności te wpływają na zasady samego mahjonga i pozwalają osiągać agari (zwycięskie kombinacje) w sposób, który normalnie jest niemożliwy. Na przykład możliwe jest, aby „naki suuanka” była traktowana jako „menzen”, nawet gdy zostanie wywołana.

Dwie komórki Jonga!!
Dwie komórki Jonga!!

Jeszcze gorętsze bitwy online

Prawdziwy dreszczyk Dwie komórki Jonga!! są jego bitwy online. Połącz siły ze swoją ulubioną bohaterką w meczach dwóch na dwóch lub weź udział w meczach dla czterech graczy i ciesz się pełnią mahjonga.

W meczach czteroosobowych każdy gracz ma specjalną umiejętność, która pozwala cieszyć się ekscytującymi meczami ze spektakularnymi scenami, takimi jak anime mahjong, w którym tenbou (kije punktowe) latają we wszystkich kierunkach.

Dwie komórki Jonga!!
Dwie komórki Jonga!!

Planowane rozpoczęcie transmisji na żywo

Z okazji premiery gry planowana jest specjalna wirtualna transmisja mahjonga na YouTube. Szczegóły zostaną ogłoszone za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej oraz oficjalnego konta Arc System Works na Twitterze w późniejszym terminie.

Dwie komórki Jonga!!

Bohaterskie postacie

  • Haru Ichinose (głos Kaori Maeda)
  • Karen Virgin Volts (głos Ami Koshimizu)
  • Misuto Hisame (głos Kana Ueda)
  • Rikugien Sazanka (głos Rika Tachibana)
  • Ranra Banbara (głos Chiyo Tomaru)
  • Zekko Minegami (głos Shiori Izawy)

Obejrzyj zwiastun ogłoszenia poniżej. Sprawdź pierwsze zrzuty ekranu w galerii. Odwiedź oficjalną stronę internetową tutaj.

Ogłoś zwiastun

Zrzuty ekranu

Leave a Comment