Apple M2 MacBook Pro może pojawić się w marcu przyszłego roku

Apple nie wyda żadnych nowych komputerów Mac do końca roku. Według Firma planowała ogłosić nowe wersje M2 swoich 14-calowych i 16-calowych MacBooków Pro.już tej jesieni„, ale Apple zamierza teraz wprowadzić je w pierwszym kwartale 2023 roku. Gurman dodaje, że premiera prawdopodobnie zbiegnie się z wydaniem systemu macOS Ventura 13.3.

„Apple rzadko wprowadzało nowe produkty w styczniu lub lutym w ostatnich latach, więc spodziewałbym się, że nowe komputery Mac zostaną ogłoszone w pierwszej połowie marca” – pisze. „To pasuje do zaplanowanych terminów dostawy odpowiedniego oprogramowania, ale ma również sens w świetle najnowszej historii nowych wydań komputerów Mac w tym miesiącu, w tym tegorocznego Mac Studio”.

Gurman wskazuje na Apple na poparcie dowodów. Na początku tego tygodnia Tim Cook powiedział analitykom, że linia produktów firmy na okres świąteczny została „ustalona”. Dyrektor finansowy Luca Maestri dostarczył jeszcze silniejszego potwierdzenia, gdy zauważył, że spodziewa się, że sprzedaż komputerów Mac „znacznie spadnie” w grudniu, po części dlatego, że nie ma nowych MacBooków Pro, które mogłyby zwiększyć sprzedaż.

Kiedy w końcu się pojawią, nowe MacBooki Pro będą miały taki sam wygląd jak Twój . Podstawową zmianą zaplanowaną przez Apple jest włączenie nowych chipsetów M2 Pro i M2 Max. Według Gurmana, M2 Max będzie wyposażony w maksymalnie 12 rdzeni CPU i 38 rdzeni GPU.

Podczas gdy użytkownicy Apple nie powinni oczekiwać od firmy żadnego dodatkowego sprzętu do końca roku, firma wciąż pracuje nad nowym oprogramowaniem. Gurman twierdzi, że iOS 16.2 i iPadOS 16.2 powinny pojawić się w połowie grudnia. Firma jest obecnie .

Wszystkie polecane przez Engadget produkty są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Leave a Comment