Apple iPhone 15 może mieć 8 GB pamięci RAM, podobnie jak Samsung Galaxy S23

Niezależnie od tego, czy chodzi o pamięć RAM, pamięć masową, rozdzielczość wyświetlacza czy pojemność baterii, telefony Samsung Galaxy S zawsze oferowały lepsze specyfikacje sprzętowe niż konkurencyjne iPhone’y. Jednak wraz z rosnącym znaczeniem optymalizacji oprogramowania południowokoreańska firma odchodzi od specyfikacji sprzętu. Ale już, Jabłko nadrabia zaległości, a jego iPhony nowej generacji mogą oferować tyle samo pamięci RAM, co Twoje Galaktyka S23.

Według nowy raport tajwańskiej firmy badawczej TrendForceApple może wyposażyć modele iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max w 8 GB pamięci RAM. To o 2 GB więcej niż obecne iPhone’y tyle pamięci RAM, co Galaxy S23 i Galaxy S23+. 2023 będzie pierwszym razem SAMSUNG konkurencyjny telefon z wyższej półki (Galaxy S23+) będzie miał tyle samo pamięci RAM, co konkurencyjny model iPhone’a (iPhone 15 Pro).

I to nie jedyny aspekt, w którym seria iPhone 15 porównuje się do Galaxy S23. Raport mówi również, że iPhone 15 Pro Max będzie wyposażony w aparat z 10-krotnym zoomem optycznym i obiektywem peryskopowym, podobnym do Galaxy S23 Ultra. z mandatem UE Apple jest zmuszony do zaoferowania portu USB typu C z ich iPhone’ami nowej generacji.

iPhone’y są zwykle lepsze niż telefony Galaxy w kręceniu filmów, szczególnie w warunkach słabego oświetlenia, ale Oczekuje się, że Galaxy S23 Ultra przyniesie ogromne ulepszenia. Dzięki podobnym opcjom pamięci RAM, pamięci masowej, zoomu aparatu i nagrywania wideo konkurencja między serią Galaxy S23 a serią iPhone 15 będzie trudniejsza niż kiedykolwiek. A wszystko to może być spowodowane jakością optymalizacji oprogramowania.

Jakie są twoje przemyślenia na temat znaczenia specyfikacji sprzętu? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Leave a Comment