Aparat o rozdzielczości 200 MP w Galaxy S23 Ultra może robić świetne zdjęcia

Jedna z wyjątkowych właściwości Galaxy S23 Ultra to na pewno będzie jego Aparat główny 200 MP. Podczas gdy inni producenci mają wykorzystuje już czujniki aparatu 200MP firmy Samsung, południowokoreański gigant po raz pierwszy użyje go na własnych telefonach w przyszłym roku. Ale czy to będzie dobre?

Więc jeśli nowa ucieczka z Lodowego Wszechświata Tipperary musisz uwierzyć, że aparat 200 MP Galaxy S23 Ultra może pomieścić znacznie ostrzejsze zdjęcia niż czujnik Samsunga 108 MP (wykorzystane w Galaxy S21 Ultra oraz Galaxy S22 Ultra). Nie, żeby nas dziwić – liczba megapikseli prawie się tutaj podwaja, a wyciekł pierwszy prawdziwy obraz z matrycy 200 MP, zrobiony rzekomo przez Galaxy S23 Ultra. Ten obraz jest porównywany ze zdjęciem zrobionym aparatem 108 MP, prawdopodobnie zrobionym za pomocą Galaxy S22 Ultra.

Obraz 200 MP wyraźnie zawiera więcej szczegółów, ale pytanie brzmi: czy ta zwiększona szczegółowość będzie przydatna dla większości klientów? A jak ten tryb będzie działał w warunkach słabego oświetlenia? Galaxy S23 Ultra prawdopodobnie domyślnie dopasuje piksele do binowania i zrobi zdjęcia 12,5 MP, a jakość obrazu w tym trybie będzie miała znaczenie pod koniec dnia. Niestety, jest to pytanie, na które nie uzyskamy odpowiedzi w najbliższym czasie, chyba że nastąpi poważny wyciek linii Galaxy S23 przed oficjalnym ogłoszeniem telefonów.

Jest to również powiedziane SAMSUNG zaoferuje tryb zdjęć 50 MP w Galaxy S23 Ultra, który nie jest dostępny w Galaxy S20 Ultra, Galaxy S21 Ultra i Galaxy S22 Ultra. To ekscytujące, prawda? Co sądzisz o tym megapikselowym wyścigu i decyzji Samsunga o zastosowaniu sensora 200MP w swoim flagowym smartfonie? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Leave a Comment