Amazon Echo jest teraz o połowę taniej

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez naszą redakcję, niezależną od naszej macierzystej firmy. Niektóre z naszych historii zawierają linki afiliacyjne. Jeśli dokonasz zakupu za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.

Jeśli przegapiłeś okazję do odbioru Echo podczas niedawnej wyprzedaży Amazon Prime Day sprzedawca zdyskontował inteligentny głośnik do najniższej ceny w historii. Możesz odebrać Echo w ten weekend za 50 USD lub o połowę mniej niż zwykła cena 100 USD. Sprawdziliśmy sferyczny inteligentny głośnik Amazon kiedy ukazał się w 2020 roku. Od tego czasu pozostaje jednym z naszych .

Kup Amazon Echo na Amazon – 50 $

Echo brzmi świetnie ze względu na swój niewielki rozmiar, przewyższając inteligentne głośniki o podobnej cenie, takie jak Nest Audio i HomePod mini. Jest również wszechstronny dzięki decyzji Amazona o włączeniu zarówno łączności Bluetooth, jak i gniazda audio 3,5 mm. Dodatkowo, z 50-procentową zniżką, można kupić dwa głośniki do pary stereo i uzyskać jeszcze lepszy dźwięk.

Kup Echo Show 5 na Amazon – 35
Kup Echo Show 8 na Amazon – 70 $

Jeśli chcesz inteligentny wyświetlacz, Amazon również go zdyskontował oraz . Oba urządzenia są obecnie wyceniane odpowiednio na 35 i 70 USD. To prawie 60-procentowy rabat na tę pierwszą, podczas gdy ta druga jest obecnie na skromniejszym 46 proc. W 2021 roku Engadget przyznał Echo Show 5 i Echo Show 8 punktów , chwaląc urządzenia za ich minimalistyczny design, doskonałe wyświetlacze i solidną jakość dźwięku. W przypadku obu urządzeń nasza recenzja wykazała, że ​​konkurencyjne opcje, takie jak Google, oferują bardziej intuicyjny interfejs użytkownika. To może nadal być prawdą, ale jest to mniej potencjalny łamacz transakcji, gdy Echo Show 5 i Echo Show 8 są dyskontowane tak bardzo, jak obecnie.

Podążać @Engadgetdeals na Twitterze i zapisz się do newslettera Engadget Deals aby uzyskać najnowsze oferty technologiczne i porady dotyczące zakupów.

Leave a Comment