Aggies zawiesili 3 piłkarzy na czas nieokreślony, podają źródła

Texas A&M, pogrążony w serii przegranych trzech meczów, zawiesił na czas nieokreślony trzech graczy, prawdziwych nowicjuszy, za łamanie zasad drużynowych, poinformowały źródła ESPN.

TexAgs.com jako pierwszy zgłosił zawieszenia, które według źródeł ESPN wynikają z incydentu w szatni po meczu.

Zawieszeni zawodnicy to obrońcy Denver Harrisodbiorca Chris Marshall i obraźliwa linia PJ Williams.

To już drugi raz w tym sezonie, kiedy Texas A&M zawiesiło członków swojej bardzo reklamowanej klasy podpisywania kontraktów z 2022 r., która zajęła pierwsze miejsce w kraju przez ESPN.Receiver Evan Stewart i defensywny obrońca Deyon Bouie, wraz z Marshallem i Harrisem, zostali zawieszeni na mecz w Miami z powodu tego, co według źródeł ESPN było związane z naruszeniem godziny policyjnej.

Aggies (3-4) z trudem rozpoczęli sezon i zajęli 6. miejsce w ankiecie przedsezonowej AP. Przegrali 17-14 u siebie z Appalachian State w drugim tygodniu i odbili się, aby wygrać kolejne dwa mecze z Miami i Arkansas, ale potem przegrali kolejne trzy z Mississippi State, Alabama i South Carolina.

U podstaw zmagań Aggies leżała 109. ofensywa w kraju (21,9 punktu na mecz). W zeszłym sezonie Texas A&M rozegrał dziewięć meczów z rzędu, nie zdobywając więcej niż 24 punktów przeciwko przeciwnikowi FBS.

Urazy nękały również Aggies. Trener Jimbo Fisher ogłosił w poniedziałek, że ofensywni liniowcy Bryce Foster, Aki Ogunbiyi oraz Jordan Spasojevic-Moko wszyscy przegapią resztę sezonu. Strażnik punktowy Król Haynes został kontuzjowany w zeszłym tygodniu w meczu z Karoliną Południową i debiutantem Conner Weigman zakończył grę. Fisher powiedział w poniedziałek, że King powinien zagrać z Rebeliantami w ten weekend.

Texas A&M był już bez rozgrywającego Max Johnsonktóry złamał kość w swojej ręce do rzucania i jako najlepszy odbiornik w przegranej ze stanem Mississippi Eneasz Smithktóry doznał kontuzji nogi kończącej sezon we wrześniu.

Aggies zmierzą się z 15. Ole Miss w sobotę w domu.

Leave a Comment