Adwokaci Deshauna Watsona domagają się sankcji wobec prawników, którzy złożyli ostatni pozew

Obrazy Getty

Deshaun Watson rozstrzygnęła ponad 20 spraw sądowych dotyczących wykorzystywania seksualnego. Wydaje się, że nie ma ochoty zajmować się ostatnim, który ma zostać obsłużony.

Via Brent Schrotenboer lub USA dziśadwokat Rusty Hardin złożył wniosek o nałożenie sankcji przeciwko prawnikom Universal Law Group za złożenie „fałszywy pozew” przeciwko Watsonowi na początku tego miesiąca. Głównym obrońcą w ostatniej sprawie przeciwko Watsonowi jest Annisah Nguyen.

Dokumenty złożone przez Hardina obejmują zrzuty ekranu wiadomości tekstowych, które domniemana ofiara wysłała do Watson po sesji, podczas której rzekomo wywierał na nią nacisk, by uprawiała seks oralny.

„Ten dowód bezsprzecznie wskazuje, że chociaż może to być przypadek nieodwzajemnionej miłości, w żadnym razie nie jest to przypadek napaści” – powiedział Hardin. “On miał [the lawyers] przeprowadził nawet najbardziej rutynowe śledztwo, potwierdziłoby to ten fakt.

To nie pierwszy raz, kiedy Hardin zajmuje agresywną postawę w imieniu Watsona. W pewnym momencie zasugerował, że wszystkie kobiety skrzywdzone przez Watsona nie mówiły prawdy.

W większości jurysdykcji trudno jest uzyskać sankcje za złożenie błahego pozwu. Najlepszym podejściem jest zwykle przejście przez odpowiednie kroki, opracowanie odpowiednich dowodów i złożenie wniosku o merytoryczne zakwestionowanie sprawy w odpowiednim czasie.

Leave a Comment