Adele żartuje, że jest „zbyt leniwa”, by grać na Broadwayu, nawet gdyby mogła być EGOT: „Nigdy nie mów nigdy”

Adele żartuje, że jest „zbyt leniwa”, by grać na Broadwayu, nawet jeśli oznacza to, że może być EGOT: „Nigdy nie mów nigdy”

Adele ma Emmy, wiele Grammy i Oscara, a do ukończenia EGOT potrzebuje tylko Tony’ego.

Ale w wywiadzie z Świat na Broadwayu promując swój najnowszy singiel I Drink Wine, 34-letnia platynowa piosenkarka ujawniła, że ​​nie jest zbyt obeznana ze światem teatru.

„Nie mogę kłamać facetów, nie jestem wielkim fanem Broadwayu” – przyznał artysta Easy on Me.

Od ego do EGOT?: Adele ma Emmy, wiele Grammy i Oscara, więc co może zrobić, aby ukończyć poczwórną koronę i dodać Tony’ego do miksu? 34-letnia piosenkarka ma kilka pomysłów

‘Wiem wiem. Mówię o musicalach, bo widziałem kilka sztuk, ale nie sądzę, żebym widziała wystarczająco dużo”.

Jest jednak jedna rola, która może ją zwabić na światło dzienne: Mama Rose w musicalu Cyganka.

‘Widziałem [Gypsy] w Londynie i uwielbiałam w nim rolę mamy. Ma piosenkę, w której mówi: „Chciałam zrobić to wszystko”, i jest zazdrosna o własną córkę, a to naprawdę ją dopadło. W pewnym momencie oszalała na tym punkcie, co mi się udało”, stwierdziła z uśmiechem, po czym dodała: „Ale nigdy nie mów nigdy”.

Zwycięzca Grammy: Adele zdobyła do tej pory 15 nagród Grammy.  Widziana tutaj z pięcioma trofeami, które zabrała do domu z 59. dorocznej nagrody Grammy w Los Angeles w 2017 r.

Zwycięzca Grammy: Adele zdobyła do tej pory 15 nagród Grammy. Widziana tutaj z pięcioma trofeami, które zabrała do domu z 59. dorocznej nagrody Grammy w Los Angeles w 2017 r.

Mama Rose: Adele powiedziała, że ​​gdyby była jedna rola, która przyciągnęłaby ją na scenę, byłaby to Mama Rose z Cyganki, ale jej przyjaciółka Bette Midler, która grała tę rolę w filmie telewizyjnym z 1993 roku, powiedziała jej, że nigdy nie będzie. w stanie utrzymać  zgodnie z planem na Broadwayu

Mama Rose: Adele powiedziała, że ​​gdyby była jedna rola, która przyciągnęłaby ją na scenę, byłaby to Mama Rose z Cyganki, ale jej przyjaciółka Bette Midler, która grała rolę w filmie telewizyjnym z 1993 roku, powiedziała jej, że nigdy nie będzie. w stanie utrzymać zgodnie z planem na Broadwayu

Jednak jej przyjaciółka, 76-letnia Bette Midler, która wystąpiła w filmie telewizyjnym z 1993 roku, poradziła twórcy hitów, że codzienna praca nad musicalem może nie być właściwym posunięciem.

‘[Bette] było jak: „Nigdy nie będziesz w stanie nadążyć za harmonogramem na Broadwayu”.

Supergwiazda, która żartowała, że ​​lubi brzmienie EGO bardziej niż EGOT, zgodziła się ze swoim kumplem, przyznając: „Bo jestem taka leniwa. Jestem tak notorycznie leniwy… Nie mogłem robić poranków i tak dalej. Nie mam na to wytrzymałości”.

Z Vegas na Broadway: Adele zamierza otworzyć własną rezydencję Adele Weekends w Cesar's Palace w Las Vegas, żartując, że mogłaby „zabrać show z Vegas na Broadway i wygrać Tony'ego”.

Z Vegas na Broadway: Adele zamierza otworzyć własną rezydencję Adele Weekends w Cesar’s Palace w Las Vegas, żartując, że mogłaby „zabrać show z Vegas na Broadway i wygrać Tony’ego”.

Artystka, która ma zamiar otworzyć swoją weekendową rezydencję z Adele w Caesars Palace w Las Vegas, pomyślała, że ​​może znaleźć rozwiązanie problemu, bezczelnie pytając: „Czy mam zamiar zabrać show z Vegas na Broadway i wygrać? Tony?

Będzie miał czas, żeby to rozgryźć.

Weekendy z Adele rozpoczynają się 18 listopada i potrwają do 25 marca.

Plany weekendowe: Weekendy z Adele rozpoczynają się 18 listopada w Caesars Palace i trwają do 25 marca

Plany weekendowe: Weekendy z Adele rozpoczynają się 18 listopada w Caesars Palace i trwają do 25 marca

Reklama

Leave a Comment