Aaron Rodgers podtrzymuje komentarze na temat przestępstwa Packers, mówi, że nikt nie miał z nim problemu

ZIELONA ZATOKA, Wis. – Jeśli ktoś w szatni Green Bay Packers miał problem z rozgrywającym Aaron Rodgers‘ocena ich przewinienia i kto powinien – lub nie powinien – dostać czas gry, to nie zajmowali się tym.

Nie jego koledzy z drużyny.

I nie trener Matt LaFleur.

Według Rodgersa w środę, dzień po jego cotygodniowym występie w „The Pat McAfee Show” zrobiło się głośno, ponieważ rozgrywający powiedział między innymi, że gracze, którzy popełniają zbyt wiele błędów, nie powinni grać. Muszę zacząć. ciąć.” A może faceci, którzy nie grają, dadzą im szansę.

Rodgers powiedział, że nie jest to coś, czego nie podzieliłby się za zamkniętymi drzwiami w siedzibie zespołu w Lambeau Field.

„Jeśli któryś z tych facetów ma z tym problem, jestem tutaj i chciałbym porozmawiać” – powiedział Rodgers. „Lubię te rozmowy. Lubię każdy rodzaj konfliktu, ponieważ wiem, że rozwiązanie po drugiej stronie uczyni nas lepszą jednostką, lepszą przyjaźnią, lepszą spójnością na boisku. Ale nikt nie przyszedł do mnie i powiedział: „Mam problem z tym, co powiedziałeś”. Myślę, że wszyscy wiedzą, łącznie z Mattem, że wszystko musi trochę przyspieszyć, trochę lepiej”.

Rodgers również nie wycofał się z tych komentarzy, gdy został poproszony o ich wyjaśnienie.

„Nie rozumiem, dlaczego ludzie mają problem z rzeczami, które są prawdziwe” – powiedział Rodgers. „Nazywam rzeczy tak, jak je widzę. Ludzie nie myślą, że muszę to przewietrzyć, to ich opinia. Ale robię to, co myślę, że jest w najlepszym interesie naszych chłopaków i próbowałem wielu różnych rzeczy w tym rok z punktu widzenia przywództwa i właśnie mówiłem o moich osobistych odczuciach dotyczących tej sytuacji. Nie dzwoniłem do nikogo po imieniu. Myślę, że wszyscy musimy być na bieżąco ze szczegółami, łącznie ze mną.”

Rodgers powiedział, że jest otwarty na więcej rozmów z kolegami z drużyny i trenerami w ciągu tygodnia, aby pomóc naprawić sytuację. W tym zakresie Rodgers, który nie ćwiczył w środę z powodu kontuzji prawego kciuka – czego nie powiedziałby, gdyby był złamany, czy nie – przesunął czas leczenia, aby mógł uczestniczyć w treningach i nadal sprawdzać mecze. grupka. Packers również przesunęli się o jeden dzień na swoje regularne cotygodniowe spotkanie między rozgrywającymi a odbiornikami.

We wtorek Rodgers powiedział McAfee, że przegapili zadania lub mieli błędy umysłowe w aż 20% ich ofensywnych zagrań w tym sezonie, w tym niedzielną porażkę z Washington Commanders, która spadła Packers do 3-4 po starcie 3-1 .

„Jeśli nie występujesz, nie występujesz lub nie robisz rzeczy, które powinieneś robić, to jestem z Aaronem” – doświadczony odbiornik Sammy Watkins powiedział w środę. „Jeśli nie gram dobrze i wariuję i rzucam zagrywki, wyrzuć mnie z gry, ponieważ to nie pomaga zespołowi. Myślę, że to pobudka dla wszystkich, dla mnie pobudka. ” spróbuj ograniczyć się do jednej gry mistrzowskiej i to jest mój cel. Celem jest nie mieć żadnego, ale rzeczy dzieją się w ogniu. Jestem z Aaronem, stary.

Watkins wrócił w niedzielę po opuszczeniu czterech tygodni z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego i nowicjusza Christiana Watsona może wrócić na niedzielny mecz na Buffalo Bills (5-1) po opuszczeniu dwóch tygodni z tą samą kontuzją. Mogą jednak być bez Allen Lazardktóry nie trenował w środę z powodu kontuzji barku.

Kiedy debiutant Samori Toure był aktywny w meczu w Waszyngtonie, co oznaczało, że każdy odbiornik w składzie dostał strzał w tym sezonie. To znaczy, chyba że Rodgers mówił o odbiornikach oddziału treningowego Juwan Winfree (który ma jeden haczyk na 17 jardów w trzech meczach, w których awansował z drużyny treningowej) lub czeladnik Travis Fulgham (który nigdy nie grał w meczu dla Packers), to nie jest jasne, kto jego zdaniem powinien grać więcej.

„Myślę, że po prostu musimy zdobyć naszą najlepszą XI na boisku, a jeśli to oznacza przejście do różnych grup personalnych, to będziemy musieli to zrobić” – powiedział Rodgers. „Ale nie możemy mieć tych samych dwucyfrowych, ponad 15 błędów mentalnych i oczekiwać, że będziemy skutecznie poruszać piłką.

LaFleur nie wskazał, że miał problem z komentarzami Rodgersa.

„Musimy być ze sobą szczerzy” – powiedział LaFleur. „Czasami prawda boli… Nie sądzę, żeby publicznie rzucał wyzwanie jednostkom, nie wierzę w to, nie siedziałem tam i nie słuchałem wszystkiego, więc myślę, że musisz dotrzeć do korzenia prawda.”

Green Bay otworzył jako słabszy o 10,5 punktu i przesunął się do 11,5 w Caesars Sportsbook pod koniec środy. Według badań ESPN Stats & Information Rodgers nigdy w swojej karierze nie zdobył więcej niż 8,5 punktu. Jego 234 starty w karierze (w tym sezon zasadniczy i play-offy) to najwięcej ze wszystkich rozgrywających, którzy nigdy nie byli dwucyfrowym słabszym graczem w erze Super Bowl. Rodgers ma 0-4, wliczając play-offy, jako przyłożenie lub więcej słabszych.

„Możesz być niebezpiecznym zespołem, kiedy czujesz, że masz dużo do zrobienia i jesteś trochę niespokojny” – powiedział Rodgers. „Więc witam ich liczenie nas tak bardzo, jak to możliwe. Zawsze podobało mi się to uczucie. A dla tych facetów, którzy mają wiele do udowodnienia, mam nadzieję, że również to przyjmą. Nadszedł czas, aby wyrobić sobie imię w tym liga. i wielu facetów dostanie okazję w niedzielę. W ogólnokrajowej telewizji, której miliony widzów oglądają – to świetny czas, aby niektórzy z nich znaleźli się w centrum uwagi.”

Leave a Comment