Aaron Donald rozstaje się z Donda Sports Kanye Westa

Obrazy Getty

Konsekwencje powtarzających się i zatwardziałych antysemickich komentarzy Kanye Westa są kontynuowane.

Broń tarana Aaron Donald ogłosił, że rozstał się z Donda Sports z Westa. W maju Donald podpisał kontrakt z Donda Sports w celach marketingowych.

„Nasza rodzina nie postanowiłem zerwać z Donda Sports”, powiedzieli Donald i jego żona Erica w oświadczeniu wydanym we wtorek. „Ostatnie komentarze i przejawy nienawiści i antysemityzmu są dokładnym przeciwieństwem tego, jak zdecydowaliśmy się żyć i wychowywać nasze dzieci. Uważamy ich za nieodpowiedzialnych i sprzeciwiamy się wszystkiemu, w co wierzymy jako rodzina.

„Jako rodzice i członkowie społeczeństwa czuliśmy odpowiedzialność, aby wysłać jasny komunikat, że nienawistne słowa i czyny mają konsekwencje i że jako ludzie musimy działać lepiej. Nie czujemy, że nasze przekonania, głosy i czyny należą do przestrzeni, która fałszywie przedstawia i uciska ludzi bez względu na pochodzenie, pochodzenie etniczne czy rasę.

„Mieliśmy przyjemność pracować z tak wieloma niesamowitymi ludźmi i mamy nadzieję nadal korzystać z naszej platformy, aby podnosić i wspierać więcej rodzin, dzieci i społeczności poprzez pozytywny zasięg”.

Adidas i Gap zerwali ostatnio stosunki z Zachodem po serii ewidentnie antysemickich komentarzy. Każdemu, kto ma do czynienia z Zachodem, trudno jest zdystansować się od jego uporczywie twardogłowej postawy i zachowania.

Leave a Comment