7 najgorszych reklam, jakie widzieliśmy do tej pory w Apple App Store

Obraz artykułu zatytułowanego Hazard, seks i czerwone pigułki: najgorsze reklamy, jakie widzieliśmy w sklepie Apple App Store (jeszcze)

Zdjęcie: Vlad Kagoshima (Shutterstock)

We wtorek Apple spełniło swoją obietnicę startową Realizacja zamówień w App Store z inną reklamą. Niemal natychmiast ludzie zaczęli narzekać w Internecie na dziwaczne i czasami tandetne reklamy, które widzieli. Kilka dni później firma Apple dokonała gwałtownej zmiany zasad, „wstrzymując” (ale nie zakazując) reklam hazardowych. Nie tylko akceptujemy reklamy hazardu —Twój marketing dla aplikacji randkowych skeezy, czerwone prawe filmyi więcej.

Wkroczenie Apple w świat reklamy jest częścią ewoluującej strategii, która wydaje się być wprost ukierunkowana na sparaliżowanie biznesu reklamowego innych firm, w szczególności Meta (wcześniej znanej jako Facebook). W zeszłym roku Apple wprowadził Przejrzystość śledzenia aplikacji, ustawienie prywatności, które zdziesiątkowało zdolność Meta do skutecznego reklamowania się na iPhone’ach. Meta powiedział, że zmiana kosztowała ją około 10 miliardów dolarów utraconych przychodów. Tymczasem Apple ciężko pracuje nad własnymi narzędziami, które mogłyby zastąpić sieć reklamową w aplikacji Meta. Tylko w tym tygodniu Apple zaktualizowało swoje wytyczne ustawić wymóg 30% obniżki pieniędzy, które użytkownicy płacą za „wzmocnienie” lub promocję postów w niektórych aplikacjach— kolejna zmiana, która nadmiernie wpłynie na Meta.

Apple nie odpowiedział od razu na prośbę o komentarz.

Nawet niektórzy zwolennicy Apple są niezadowoleni ze sposobu, w jaki firma otwiera swoją platformę, aby zdobywać pieniądze na reklamę. Jeśli reklamy, które ludzie już widzieli w App Store, są jakąś wskazówką, nadchodząca fala reklam może być sprzeczna z piskliwym, czystym wizerunkiem firmy iPhone h producenta. budować tak ciężko

Oto najgorsze reklamy, jakie ludzie kiedykolwiek widzieli w App Store.

Leave a Comment