5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić w tym tygodniu

Joe Hindy / Android Authority

Witamy w numerze 456 Aplikacje na Androida co tydzień. Oto najważniejsze nagłówki z zeszłego tygodnia.

  • Indie nałożyły na Google grzywnę w wysokości około 162 mln USD za praktyki antykonkurencyjne. Jest bardzo podobny do grzywny UE w 2018 r. Google wykorzystuje swoją dominację, aby zmusić producentów OEM do wstępnego instalowania aplikacji, które uniemożliwiają ludziom znalezienie alternatyw. Uwielbiamy Androida w tych częściach, ale trudno jest ich bronić, jeśli chodzi o takie rzeczy. Kliknij link, aby uzyskać więcej informacji.
  • Aparaty w telefonach Samsunga poprawiły się w tym tygodniu. Pierwszą reprezentuje Samsung tryb wielokrotnej ekspozycji i tryb astrofotografii. Zostały one wprowadzone w aplikacji Expert RAW firmy Samsung. TDrugi to nowy moduł Good Lock, Asystent aparatu, który pozwala dostosować standardową aplikację aparatu. Dwa linki powiedzą Ci więcej o każdym z nich.
  • Poza tym Samsung również zapowiedział który wprowadza więcej emotikonów do smartfonów firmy. Aktualizacja Androida 13 One UI 5, która pojawi się na telefonach, w końcu zapewnia obsługę Unicode 14, która dodaje 138 nowych emotikonów do telefonów Samsung. Kliknij link, aby dowiedzieć się więcej.
  • Przedstawiciel Apple mówił w tym tygodniu o iMessage na Androida. Odniósł się do tego jako do zdecydowanego wysiłku, który utrudniłby innowacyjność. Zasadniczo twierdził, że Apple nie byłby w stanie dostarczyć dobrego produktu, gdyby musiał obsługiwać Androida. Nadal uważamy, że dzieje się tak, ponieważ mniej osób miałoby iPhone’a, ale to prawda.
  • Materiał, którego nie było minął już około rok i widzieliśmy, jak radzą sobie programiści. To było trochę powolne i dużo wolniejsze niż kiedy po raz pierwszy ukazało się Material Design. Jesteśmy jednak zaskoczeni, że niektóre aplikacje, takie jak Spotify, otrzymują pewne funkcje. Możesz kliknąć link, aby dowiedzieć się więcej.

Proszę pożyczyć

Cena £: Darmowa gra

Rent Please to symulator właściciela. Wcielasz się w rolę wynajmującego i robisz rzeczy, które robią wynajmujący. Obejmuje to poznawanie najemców, ulepszanie nieruchomości i pobieranie czynszu. Kontynuuj tę pętlę, aż uzyskasz wszystko, czego chcesz. Jest w tym pewna strategia. Na przykład musisz dowiedzieć się, ile pobierać opłaty za media, ale nadal zadowolić swoich najemców. Ogólnie jest to przyzwoity symulator z mikropłatnościami.

Tam

Cena £: Bezpłatnie z zakupami w aplikacji

Zrzut ekranu tutaj

Tam jest czytnikiem komiksów internetowych. Możesz pobierać i czytać komiksy różnych gatunków. Ma nawet kilka ekskluzywnych przedmiotów. Pod względem użyteczności czuje się jak większość czytelników komiksów. Pobierasz komiks, otwierasz go i czytasz. Ma system, w którym możesz od czasu do czasu odblokować rzeczy za darmo. Kupujesz jednak monety, aby natychmiast odblokować rzeczy, które chcesz. Ma kilka błędów, jak większość nowych aplikacji, ale poza tym nie jest zły.

Droga do nikąd

Cena £: Darmowa gra

Path to Nowhere to strategiczna gra RPG z elementami Tower Defense. Grasz w całą grę, aby odblokować jej historię. Mówiąc najprościej, wcielasz się w policjanta w mieście pełnym przestępczości. Są elementy gacha. Przywołasz postacie, które pomogą ci pokonać złoczyńców. Walka to mieszanka strategicznego RPG i obrony wieży. Wrogowie poruszają się wyznaczoną ścieżką i musisz ich pokonać, zanim odejdą. Fani Arknights również mogą się z tego cieszyć, ponieważ wiele podstawowych elementów jest podobnych.

Połączenie rodzinne Google

Cena £: Wolny, do wydania

Google Family Link – najlepsze aplikacje szpiegowskie na Androida

Google kontynuuje przebudowy z nową wersją Family Link. Pierwszą zasadniczą różnicą jest interfejs użytkownika. Jest trochę bardziej zorganizowany niż poprzedni projekt. Konstrukcja z trzema zakładkami. Jedna karta pokazuje użycie dziecka, druga pokazuje limity kontrolne, a trzecia lokalizację GPS.

Przeprojektowanie dotyczy głównie interfejsu użytkownika, ponieważ większość podstawowych funkcji jest taka sama jak wcześniej. Wprowadzono kilka nowych funkcji, takich jak Dzisiejszy limit, w których rodzice mogą ręcznie ustawić limit czasu przed ekranem bez zakłócania codziennych czynności. Uważamy, że przeprojektowanie jest ogólnie dobre i powinno ułatwić korzystanie z Google Family Link.

Dziewczęca saga

Cena £: Darmowa gra

Panilla Saga to gra RPG typu gacha. Koncentruje się bardzo na elementach gacha, a nowi gracze otrzymują absurdalną ilość ruchów tylko za pierwszą rejestrację. Ceny są całkiem przyzwoite. Reszta gry jest dość łatwa do grania. Walka to nic specjalnego. Wysyłasz pięć postaci i ruszają do walki z wrogami, aby zobaczyć, kto wygra. Uderzyliśmy w ścianę grindowania wcześniej niż się spodziewaliśmy, więc załóż twarz grindowania, ponieważ wkrótce będziesz jej potrzebować. Poza tym gra wygląda i działa całkiem nieźle. Powinno to podrapać gachę, ale są tam lepsze RPG.


Jeśli przegapiliśmy jakieś ważne wiadomości dotyczące aplikacji lub gier na Androida, daj nam znać w komentarzach.
Dziękuję za przeczytanie. Wypróbuj także te:

Leave a Comment