3 znaki zodiaku z surowymi horoskopami 26 października 2022 r

Utrzymanie głowy w górze będzie wyzwaniem tego dnia, ponieważ 26 października nadchodzi kilka „trudnych do osiągnięcia” tranzytów, a mianowicie Merkurego w koniunkcji z Marsem i Księżycowym kwadratem Saturna. W rezultacie jest to trudny dzień horoskopu dla trzech znaków zodiaku: Barana, Bliźniąt i Koziorożca.

Gdy te ciała niebieskie są w ruchu, przyglądamy się w szczególności jednemu wyzwaniu: próbie uniknięcia problemów poprzez NIE WYKONYWANIE w najbardziej nieodpowiednich momentach.

W dzisiejszych czasach chodzi o „wyczucie czasu”, więc radzi się zwracać uwagę i nie „skakać” tylko dlatego, że „czuje się” dobrze. W dzisiejszych czasach nic nie jest takie, jak się wydaje, więc wymagana jest dyskrecja.

The Tranzyt Saturna może zaszczepić w nas uczucie „teraz albo nigdy”, więc wskakujemy w coś, ponieważ wierzymy, że okazja nigdy się nie powtórzy.

Niekoniecznie jest to prawdą, ponieważ bardziej dotyczy postrzegania szansy niż samej szansy.

Nawet jeśli złapiemy dyskretną „wskazówkę”, możemy w końcu wyrzucić ją tak, jak Merkury w trygonie Mars porusza się szybko i agresywnie.

To jest tranzyt, który muszą dziś oglądać trzy konkretne znaki zodiaku, bo to może wrzucić do całego bałaganu „nie chcę tego”.

Leave a Comment