3 znaki zodiaku z surowymi horoskopami 25 października 2022 r

Zwykle podczas nowiu możemy mieć sprzeczne myśli, a nawet pesymistyczne nastawienie do naszej przyszłości.

Może myślimy, że nie jesteśmy wystarczająco dobrzy, albo możemy się tak zagubić lub ugrzęznąć we własnej negatywności, że nie potrafimy powiedzieć, co jest dobre, a co złe.

Kiedy księżyc jest „nowy”, wiemy, że tam jest, ale nie możemy go zobaczyć; dla niektórych reprezentuje strach przed nieznanym. Dla innych czysty potencjał.

ZWIĄZANE Z: 3 znaki zodiaku, które chcą ekskluzywnego związku podczas Księżyca w koniunkcji z Wenus 25 października 2022 r

Tym, co czyni ten Księżyc w nowiu wyjątkowym, jest to, że przechodzi on przez Skorpiona, nadając ciemniejszy obrót już ciemnemu tranzytowi.

ZWIĄZANE Z: 3 znaki zodiaku, które są najszczęśliwsze w miłości 25 października 2022 r

Co ten nowiu w Skorpionie przyniesie pewne znaki zodiaku w dzisiejszej astrologii, 25 października pojawia się wrażenie, że coś jest nie tak.

To nie znaczy, że to prawda, albo że zagłada jest tuż za rogiem, ale „poczucie”, że coś jest nie tak, będzie dominowało przez cały dzień.

Będziemy na krawędzi, spodziewając się katastrofy. Nie wierzymy w dzień; w głębi serca wierzymy, że coś pójdzie nie tak.

Jeśli nie będziemy ostrożni, możemy je po prostu stworzyć, więc uważaj, aby nie posunąć się za daleko negatywne myślenie.

Leave a Comment