2022 World Series: Piosenkarz Black Pumy, Eric Burton, psuje tekst hymnu narodowego przed Phillies vs. Astros

Obrazy Getty

2022 World Series pomiędzy Phillies oraz Astros został sfaulowany, zanim gracze wyszli na boisko. Houston zlecił piosenkarzowi Black Pumy Ericowi Burtonowi zaśpiewanie „The Star-Spangled Banner” przed piątkowym meczem 1 w Minute Maid Park, i chociaż jego wokal był momentami mocny, jego zapamiętywanie tekstów pozostawiało wiele do życzenia.

Burton, lat 33, popełnił kilka błędnych kroków, wyśpiewując hymn, w tym śpiewając „Jak dumnie wycie podczas ostatniej transmisji Zmierzchu” nie raz, ale dwa razy. Patrzeć:

Tłum w dużej mierze wybaczał Burtonowi, dając mu owację na stojąco po jego występie. Być może przydały się teksańskie korzenie zespołu.

Burton nie jest obcy występom przed globalną publicznością, więc nie wydaje się to być nerwowe. Jego zespół, Black Pumas, wystąpił na rozdaniu nagród Grammy, inauguracji prezydenta Joe Bidena, NFL Draft, „Today”, „Jimmy Kimmel Live!”, „The Late Late Show” i „The Kelly Clarkson Show”. “

Bez względu na powód błędu Burtona, fani MLB mogą być pewni, że World Series może być tylko lepszy. Gra 1 między Astros a Phillies zakończył się dzikim 10 zwycięstwem w rundzie dla gości, Game 2 nadszedł w sobotę wieczorem w Houston.

Leave a Comment