2022 World Series: Martin Maldonado Astros zabronił używania nielegalnego nietoperza podarowanego przez Alberta Pujols

Obrazy Getty

Major League Baseball wymuszony Houston Astros łapacz Martín Maldonado, aby przestać używać nielegalnego kija klonowego po piątkowym meczu 1 World Series, raporty Poczta w Nowym Jorku. Nietoperz został uznany za nielegalny ze względów bezpieczeństwa, a nie ze względu na rywalizację – specyficzny typ nietoperza klonowego, którego używał Maldonado, był bardziej podatny na rozbicie się na wiele kawałków.

Maldonado otrzymał nielegalne kije klonowe od Alberta Pujolsa, byłego kolegi z drużyny w latach 2017-18. Anioły z Los Angeles. Te kije klonowe są dziadkiem graczy, którzy rozpoczęli karierę przed 2011 rokiem, jak Pujols, ale nie tych, którzy przybyli po zmianie zasad, jak Maldonado, który zadebiutował w wielkiej lidze we wrześniu 2011 roku. Kije klonowe są nadal używane w lidze- szeroki, aczkolwiek ze zaktualizowanymi standardami i specyfikacjami.

Nie jest jasne, czy Maldonado używał nielegalnych nietoperzy klonowych w poprzednich seriach posezonowych. W pierwszym meczu wybrał 1 na 3 i jechał w biegu. Maldonado był 4 na 17 (.235) w tym sezonie, wchodząc w sobotę do drugiego meczu World Series.

Defensywny pierwszy łapacz Maldonado skompilował linię mrugnięcia .186/.248/.352 z 15 home runami w sezonie zasadniczym. Jego praca z miotaczami jest tak wysoko ceniona, że ​​Christian Vázquez został zdegradowany do służby pomocniczej w październiku tego roku.

Maldonado użył innego kija w drugim meczu w sobotę.

Leave a Comment