18 świetnych wczesnych ofert na Czarny piątek w Best Buy (2022)

Chociaż to podróż jest za wcześnie, aby mówić o Czarnym Piątku, przynajmniej obiektywnie fajniej jest kojarzyć frazę z Halloween niż Świętem Dziękczynienia. Dlatego wybaczymy Best Buy rozpoczęcie sprzedaży miesiąc wcześniej. Na szczęście oznacza to również, że masz więcej czasu, aby w tym tygodniu uzyskać oferty na tonę elektroniki od dealera.

Specjalna oferta dla czytelników Gear: Zdobądź Subskrypcja na 1 rok PRZEWODOWY za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do PRZEWODOWY.com i nasz magazyn drukowany (jeśli wolisz). Subskrypcje pomagają finansować pracę, którą wykonujemy każdego dnia.

Jeśli dokonasz zakupu za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Dowiedz się więcej.

Menu aparatu

Canon EOS R

Zdjęcie: Canon

Hero11 od GoPro (9/10, zaleca WIRED) to jedna z naszych ulubionych kamer akcji. Ten model dodaje wyższy czujnik, który świetnie nadaje się do pionowego wideo, jeśli jesteś w tego typu rzeczach, i może nagrywać wideo do 5,3K – choć do tego potrzebny jest nowy telefon.

Aparaty Sony A7 konsekwentnie są wśród nich nasze najlepsze typy dla większości ludzi i podczas gdy A7 IV (9/10, zaleca WIRED) jest naszym ulubionym, jest też bardzo drogi. Jeśli jednak nie masz nic przeciwko pominięciu niektórych nowszych funkcji autofokusa, A7 III jest również świetną opcją i jest już w sprzedaży.

Ten zestaw AII jest krokiem naprzód w stosunku do A7 III (choć wciąż jest świetnym aparatem sam w sobie) ze zmiennym obiektywem 28-70 mm. Jeśli to Twój pierwszy aparat bezlusterkowy i nie masz jeszcze obiektywów Sony, jest to świetne miejsce na rozpoczęcie bez wydawania mnóstwa pieniędzy.

Blokada ekosystemu jest realna w świecie aparatów fotograficznych, a jeśli jesteś zagorzałym fanem firmy Canon, EOS-R jest nasz najlepszy wybór dla Ciebie. To solidny aparat z satysfakcjonująco obrobionymi metalowymi elementami, autofokusem z detekcją fazową, a nawet poręczną osłoną, która wysuwa się, aby chronić czujnik podczas zmiany obiektywu.

Menu dźwięku

Bezprzewodowe słuchawki Beats Studio3.

Zdjęcie: Cel

Te słuchawki Beats (8/10, zaleca WIRED) są szczególnie przydatne w ekosystemie Apple. Można je łatwo sparować z iPhone’ami i innymi urządzeniami Apple, zapewniając niesamowity zasięg Bluetooth i co najmniej 20 godzin pracy na baterii. Niestety użytkownicy Androida mogą nie mieć takiej samej żywotności baterii.

Nasz audiofil-rezydent, Parker Hall, nazwał Galaxy Buds2 (9/10, zaleca WIRED) „nowy standard wśród bezprzewodowych słuchawek średniej klasy”. Są wygodne, z aktywną redukcją szumów i wystarczającą wodoodpornością, aby przetrwać trening.

Jeśli Twoje treningi są bardziej intensywne niż przeciętna osoba, możesz preferować słuchawki zaprojektowane tak, aby nadążyć za Tobą. Na tym froncie Jabra Elite 7 Active to nasz faworyt. W naszych testach pasują do osób o bardzo różnych rozmiarach uszu bez wypadania. Mają też świetną redukcję szumów i co najmniej osiem godzin pracy na baterii.

Google może być względnym spóźnialskim graczem w świecie słuchawek, ale Pixel Buds Pro (9/10, zaleca WIRED) zaimponowało nam siedmioma godzinami odtwarzania, intuicyjnym sterowaniem dotykowym i możliwością łatwego przełączania między urządzeniami. Niestety brakuje im niektórych funkcji, jeśli używasz ich z iPhone’ami.

Chociaż nie testowaliśmy tego konkretnego modelu, Sony WH-1000XM4 (9/10, zaleca WIRED) jest wciąż nasz ogólny najlepszy wybór dla słuchawek bezprzewodowych. Ten model jest zwykle nieco tańszy niż inne opcje, ale dziś jest wręcz przystępny cenowo, oferując jednocześnie wiele korzyści wynikających z projektowania słuchawek Sony i doświadczenia.

Ten soundbar z serii M firmy Vizio (9/10, zaleca WIRED) osiąga idealną równowagę szczegółowego dźwięku przestrzennego – bez rozbijania banku. Szczególnie podoba nam się ten do gier, ponieważ łatwo można usłyszeć wroga skradającego się za tobą.

Oferty do noszenia

Apple Watch Series 7.

Zdjęcie: Neil Godwin/Getty Images

Pomimo faktu, że Google dostał ostatnio wróciłem do gry na smartwatcheSamsung nadal produkuje najlepsze smartwatche dla użytkowników Androida teraz. Zegarek Galaxy5 (7/10, zaleca WIRED) ma wiele funkcji fitness, które są porównywalne z funkcjami Apple Watch, chociaż niektóre – takie jak pomiary elektrokardiogramu – działają tylko po sparowaniu Watch5 z telefonem Samsung.

To żadna niespodzianka najlepsze smartwatche na iPhone’a to Apple Watch. Podczas gdy seria 7 (8/10, zaleca WIRED) nie jest najnowszym modelem w bloku, ta zniżka sprawia, że ​​jest to atrakcyjna i niedroga opcja.

Akcja na rzecz inteligentnego domu

Google Nest Hub maks.

Zdjęcie: Najlepszy zakup

Google Nest Hub Max (8/10, zaleca WIRED) Yippee ogólnie nasz ulubiony inteligentny wyświetlacz. Ma świetne głośniki, przestronny 10-calowy ekran dotykowy i kamerę do wideorozmów. Oprogramowanie Google może również identyfikować konkretnych członków gospodarstwa domowego i wyświetlać tylko przypomnienia i wydarzenia, które są istotne dla tej osoby, a nawet ma tryb gościa, dzięki czemu inne osoby mogą z niego korzystać bez oglądania spersonalizowanych wyników.

Jeśli wolisz inteligentny wyświetlacz bez kamery (a jest wiele powodów, dla których możesz), mniejszy 7-calowy Nest Hub robi większość tego, co Max może zrobić w tańszym pakiecie. Obsługuje sterowanie gestami, dzięki czemu możesz wstrzymywać filmy, przesuwając rękę, co jest świetne w kuchni.

Nie ma tańszego sposobu na wejście do ekosystemu inteligentnego domu Google niż z Nest Mini. Za 20 dolarów każdy, możesz umieścić jeden z nich w większości pokoi w swoim domu. Nie mają solidnych głośników droższych opcji, ale jeśli wszystko, czego potrzebujesz, to ustawić zegary i otrzymywać przypomnienia, jest to doskonałe nagranie.

W ekosystemie Amazon Dot służy temu samemu celowi, jeśli chodzi o wejście z gołymi kośćmi. Oferuje podstawowy zestaw poleceń głosowych do odtwarzania muzyki, organizowania kalendarza i ustawiania timerów. Chociaż 20 USD nie jest najtańszym, jaki widzieliśmy, jest całkiem blisko.

Echo czwartej generacji (8/10, zaleca WIRED) zapewnia niezłe ulepszenie w stosunku do podstaw. Jest wyposażony w dźwięk wypełniający pomieszczenie, wyjście 3,5 mm do podłączenia do większego systemu dźwiękowego i zwykle mnóstwo poleceń Alexa.

Lenovo tworzy całkiem fajne akcesoria do inteligentnego domu dla ekosystemu Asystenta Google (czasem nawet ładniejsze niż te z samego Google). Ten budzik jest świetnym przykładem. Oferuje 4-calowy inteligentny wyświetlacz i funkcje alarmu, które pomogą Ci się obudzić, a także jest wyposażone w miejsce do bezprzewodowego ładowania telefonu w nocy.

Leave a Comment